A-Z GABION, s.r.o. (Lelekovice)

PROVOZOVNA FIRMY : Chmelníky 905, Lelekovice.
Jsme specializovaná obchodní firma a zabýváme se prodejem gabionů, gabionových sítí, spojovacích a ztužovacích / zpevňovacích prvků.
Součástí našich služeb je odborné poradenství v použití gabionů, návrhy technického řešení, zaškolení pracovníků pro práci s gabiony, doprava materiálu na stavbu.
Zdarma zpracujeme aktuální cenovou nabídku na základě požadavků zákazníka, příp. dodaných podkladů.
Zajišťujeme kompletní služby od počátečních konzultací, výběru vhodné konstrukce a pletiva, až po finální dodávku gabionové konstrukce.

Spolehlivost, dobře odvedená práce, zkušenosti:
Reference - naše nejnovější stavby:
- hotel Vaka
- kampus Masarykovy univerzity
- kampus VUT Kr. Pole
- tunel Dobrovského
- aquapark Pasohlávky
- aquapark Kohoutovice
- areál firmy A-Z Gabion - Lelekovice.

Je toto moje firma?
  • Hlavní 902
  • Lelekovice
  • Jihomoravský kraj
  • 664 31
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
Broz
30.6.2016
*
*
*
*
*

Poradí, upozorní, pomůžou, doporučí. Pěkné. Pro mne jako pro laika služba kterou potřebuji. Ptají se na souvislosti které mne ani nenapadnou, že hrají roli. Vstřícní a na pohodu.

zobrazit všechna hodnocení

Informace

Platební metody:

  • Hotovost
  • Faktura

Více informací

Produkty: Gabiony, Gabionové matrace, Gabionové ochranné sítě, Geotextilie, Geomříže, Spojovací prvky, spirály, sponky, Ztužovací prvky, Pomocný materiál, Gabionové koše, Drátokoše, Ztužovací táhla, Gabionové konstrukce, ploty, zdi, obklady, Svařované sítě pro gabiony, Gabionové prvky ze splétaných sítí, Opěrné zdi - protihlukové stěny, Tarkové, zahradní, Ochranné sítě, Gabionové konstrukce, Protihlukové gabionové stěny, Gabionové stavby na klíč

Služby: Stabilizace svahů, půdy, Terénní úpravy, Úpravy toků, Stabilizace a sanace sesuvů, Dopravíme materiál: Gabiony, Nabízíme dodávku na stavby

Napište nám

Povinná pole

Sekce a Štítky

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo