A-Z GABION, s.r.o. - Gabionové stěny a ploty Lelekovice

Odborníci na gabionové prvky a protihlukové stěny

Naše firma se specializuje na prodej gabionů, gabionových sítí, spojovacích a zpevňovacích prvků. Dodáváme gabionové ploty i protihlukové stěny. Nabízíme kompletní služby od konzultací, přes výběr vhodných materiálů, až po finální gabionovou konstrukci.

  • Hlavní 902
  • Lelekovice
  • 664 31
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
Broz
30.6.2016
*
*
*
*
*

Poradí, upozorní, pomůžou, doporučí. Pěkné. Pro mne jako pro laika služba kterou potřebuji. Ptají se na souvislosti které mne ani nenapadnou, že hrají roli. Vstřícní a na pohodu.

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Zpevňovací gabionové prvky na míru

Potřebujete zpevnit povrch, stabilizovat svah či upravit terén? V tomto případě jste u nás na správném místě. Zařídíme stabilizaci svahů či půdy prostřednictvím gabionových ochranných sítí, geotextilií, geomříží či různých ztužovacích a spojovacích prvků.

Z gabionového materiálu rovněž vyrábíme koše, konstrukce pro různé stavební účely nebo protihlukové stěny a stavby na klíč.

Pomůžeme i s úpravou toků či stabilizací a sanací sesuvů půdy. Samozřejmostí je návrh technického řešení, zpracování cenové nabídky zdarma a doprava materiálu na vámi vybrané místo.

REFERENCE

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo