Sportovní zařízení města Tachova - navštivte sportovní areál

Stadion, bazén i skatepark

Využijte sportovní areál ke sportu, regeneraci a relaxaci. Vybrat si můžete z různých sportů a zájmů. Přijďte si zabruslit na zimní stadion, zaplavat do plaveckého bazénu, zahrát tenis na kurty nebo se vyřádit ve skateparku. Navštivte náš areál a vyzkoušejte všechny aktivity, které nabízí.

  • Pobřežní 1547
  • Tachov
  • 347 01
  • Areál sportovišť v Pobřežní ulici
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Sportovní areál ve městě TACHOV

Patříte mezi sportovní nadšence a bez sportu se prostě neobejdete? Pak je náš sportovní areál to pravé pro vás. Stačí si jen vybrat sport, který vás zajímá a navštívit nás.

Zimní stadion

Najdete ho v Pobřežní ulici, v areálu sportovního komplexu v těsném sousedství městského fotbalového stadionu a městského koupaliště. Hrací plocha má rozměry 58 x 28 m, k dispozici je 11 šaten, malá tělocvična, hokejová střelnice a Bowling Bar s bowlingovou čtyřdráhou.

Plavecký bazén a koupaliště

Návštěvníkům jsou k dispozici 2 bazény - velký bazén 25 x 10 metrů s 5 dráhami s možností využití na plavecké závody a výukový bazén o velikosti 9 x 6 metrů. V areálu můžete navštívit saunu (dámská i pánská), dále můžete využít masážní služby, občerstvení, kosmetické studio a kadeřnictví.

V letních měsících je otevřené venkovní koupaliště s víceúčelovým bazénem rozděleným na plaveckou a rekreační část. Plaveckou část tvoří tři plavecké dráhy o délce 25 m. Rekreační část je vybavena mnoha moderními atrakcemi - masážní vzduchová lůžka, hydromasážní trysky, vodní hřib, vodní chrliče a vodní ježek. Důležitou součástí jsou tři skluzavky - kamikaze, trojskluzavka a široká dvojskluzavka. K dispozici jsou letní šatny a sprchy a také pískové hřiště na volejbal nebo fotbal.

Stadion s fotbalovými hřišti

Součástí stadionu jsou 2 travnaté a 1 plocha s umělou trávou o rozměrech 106 x 68 metrů. Polytanová atletická dráha má 4 dráhy (400 m) se sektory na skok daleký, trojskok, skok do výšky, hod oštěpem, případně kriketovým míčkem. Je zde možnost využít kabiny, sprchy a sociální zařízení. Objekt se nachází v čistém prostředí, 5 minut od centra města.

Možnost zabezpečení ubytování a stravování mimo areál stadionu. Občerstvení přímo na hřišti zajištěno.

Sjezdovka na Vysoké

150 metrů široká, přes 300 metrů dlouhá sjezdovka s převýšením 70 m a tatrapomou, je určena pro lyžaře či snowboardisty všech úrovní. Součástí areálu je i výuková loučka a 450 m dlouhá snowboardcrossová dráha s mnoha skoky, roletami, klopenými zatáčkami a několika raily.

V areálu je provozována lyžařská i snowboardová škola pro děti i dospělé a půjčovna vybavení.

Sportovní hala

Hala pro všechny druhy sálových sportů se třemi tělocvičnami, posilovnou a veškerým potřebným náčiním a zařízením:

  • velká s palubkovým povrchem o velikosti 44 x 22 x 9 metrů, vhodná zejména pro míčové sporty,
  • malá s umělým povrchem a velikostí 22 x 11 x 6 metrů pro různé druhy cvičení (gymnastika, aerobic atd.),
  • tělocvična pro bojové sporty s žíněnkami.

K zázemí haly patří 10 šaten - každá pro 15 - 20 osob, zasedací místnost pro 60 osob, učebna s kapacitou 25 míst a prostorný bufet.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo