Sportovní zařízení města Tachova - Navštivte sportovní areál

Stadion, bazén i skatepark

Využijte sportovní areál ke sportu, regeneraci a relaxaci. Vybrat si můžete z různých sportů a zájmů. Přijďte si zabruslit na zimní stadion, zaplavat do plaveckého bazénu, zahrát tenis na kurty nebo se vyřádit ve skateparku. Navštivte náš areál a vyzkoušejte všechny aktivity, které nabízí.

  • Pobřežní 1547
  • Tachov
  • 347 01
  • areál sportovišť v Pobřežní ulici
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

SPORTOVNÍ AREÁL ve městě TACHOV

Patříte mezi sportovní nadšence a bez sportu se prostě neobejdete? Pak je náš sportovní areál to pravé pro vás. Stačí si jen vybrat sport, který vás zajímá a navštívit nás.

Zimní stadion - najdete v Pobřežní ulici v areálu sportovního komplexu v těsném sousedství městského fotbalového stadionu a městského koupaliště. Hrací plocha má rozměry 58 × 28m,  dispozici je 11 šaten, malá tělocvična, hokejová střelnice a Bowling Bar s bowlingovou čtyřdráhou.

Plavecký bazén a koupaliště - návštěvníkům jsou k dispozici 2 bazény. Velký bazén 25 x 10 metrů s 5 dráhami s možností využití na plavecké závody a výukový bazén o velikosti 9 x 6 metrů. V areálu můžete navštívit saunu (dámská i pánská) dále můžete využít masážní služby, občerstvení, kosmetické studio a kadeřnictví.

V letních měsících je otevřené venkovní koupaliště s víceúčelovým bazénem rozděleným na plaveckou a rekreační část. Plaveckou část tvoří tři plavecké dráhy o délce 25m. Rekreační část je vybavena mnoha moderními atrakcemi - masážní vzduchová lůžka, hydromasážní trysky, vodní hřib, vodní chrliče a vodní ježek. Důležitou součástí jsou tři skluzavky - kamikaze, trojskluzavka a široká dvojskluzavka. K dispozici jsou letní šatny a sprchy a také pískové hřiště na volejbal nebo fotbal.

Stadion s fotbalovými hřišti - součástí stadionu jsou 2 travnaté a 1 plocha s umělou trávou o rozměrech 106 x 68 metrů. Polytanová atletická dráha má 4 dráhy (400 m) se sektory na skok daleký, trojskok, skok do výšky, hod oštěpem případně kriketovým míčkem. Je zde možnost využít kabiny, sprchy a sociální zařízení. Objekt se nachází v čistém prostředí, 5 minut od centra města.

Možnost zabezpečení ubytování a stravování mimo areál stadionu. Občerstvení přímo na hřišti zajištěno.

Sjezdovka na Vysoké - 150 metrů široká, přes 300 metrů dlouhá sjezdovka s převýšením 70 m a tatrapomou, je určena pro lyžaře či snowboardisty všech úrovní. Součástí areálu je i výuková loučka a 450 m dlouhá snowboardcrossová dráha s mnoha skoky, roletami, klopenými zatáčkami a několika raily.

V areálu je provozována lyžařská i snowboardová škola pro děti i dospělé a půjčovna vybavení.

Sportovní hala - hala pro všechny druhy sálových sportů se třemi tělocvičnami, posilovnou a veškerým potřebným náčiním a zařízením:

- Velká s palubkovým povrchem o velikosti 44x22x9 metrů, vhodná zejména pro míčové sporty

- Malá s umělým povrchem a velikostí 22x11x6 metrů pro různé druhy cvičení (gymnastika, aerobic atd.)

- Tělocvična pro bojové sporty s žíněnka

K zázemí haly patří 10 šaten každá pro 15 - 20 osob. zasedací místnost pro 60 osob, učebna s kapacitou 25 míst a prostorný bufet

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo