Hodnocení firmy MIROSEP s.r.o.

*
*
*
*
*
14 hodnocení
Miloš
11.7.2021
*
*
*
*
*

Máme od firmy Mirosep jímku 6m3 teprve 8 měsíců po instalaci. Pan Krohn slíbí, že jímku opraví. Přijel technik a řidič co jímky rozváží v jedné osobě. Za 5 minut jímku "opravil" a odjel. Jímka teče dále. K vyřízení reklamace nemáme žádný doklad, jen stále slibuje. Nyní, když žádáme o další opravu, nikdo nereaguje a nezvedají nám telefon. Ani Krohn, ani řidič. Byl jsem v Rožmitále pod Třemšínem a firma tam již několik let není. Když jsem v objektu zmínil název MIROSEP, nikdo se se mnou už nechtěl dále bavit. Kde jímky vyrábějí je mi neznámé. Jsme bezradní a podvedení. Vinu schvalují na nás, že jsme jímku při instalaci špatně osadili a přejeli bagrem, což není pravda. Instalace proběhla dle návodu a bagr skutečně blízko jímky nejezdil. Doporučuji se této firmě vyhnout obloukem. Jsou to podvodníci!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
vlastimil.petrasek
8.7.2021
*
*
*
*
*

Dobrý den, i my máme velmi špatnou zkušenost s touto firmou. I přesto, že nádrž vyměnili už 2 roky se potýkáme s únikem vody a prakticky nemáme ani kapku vodu v nádrži. Když už přijede technik na zalepení, udělá někde další díru, prostě hrůza. Jednání s panem Krohnem je těžké. Spolupráci s touto firmou nedoporučuji.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
drabekvlastik
3.8.2020
*
*
*
*
*

Taky jsme si koupili jímku od teto firmy. Usadili, napustili a po 2 dnech jsem nevěřil svým očím. Nadrž uplně suchá a měla 8 prasklin. Po nejaké době prijel technik a díry zalepil a tak se to opakovalo 5x a stále mame trativod miíto jímky. Pan majitel, když konečně zvedl telefon, řekl že máme jímku vybagrovat a že nnám ji vymění. to jsme nechtěli. Koupili jsme od jiné firmy a vsechno funguje jak má.Firma Mirosep nás chce dát k soudu, protože chceme vrátit celou částku. A to , že jsme platili znovu bagr ho vubec nezajimá.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano3 ne0
Anton
3.12.2019
*
*
*
*
*

i my máme podobnou zkušenost z chaty - nic moc trebalo opravovat, druhou nádrž jsme brali od daksys, úplně jiná kvalita

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
tommy.rc
3.10.2019
*
*
*
*
*

Zdravím, i já se musím pochlubit se zkušeností s dešťovou jímkou od firmy Mirosep. Jímku nám dovezl sám pan majitel v sobotu, v úterý jsme ji usadili,zapojili,napustili s radostí z odvedené práce jsme si dali s chutí pivo. Druhý den ráno mne napadlo podívat se do jímky a nestačil jsem se divit v 3000 litrové nádrži byla půlka. Neprodleně jsem volal do firmy Mirosep, kde mi bylo oznámeno že se se mnou spojí technik a nádrž opravi. Po 14 dnech a asi 10ti telefonátech samozřejmě z mé strany přijel technik za 5 min. měl závadu "odstraněnou". Nádrž jsem napustil a do druhého dne byla opět poloprazdná. Následovalo opět nespočet telefonátů a dalších 14 dní do příjezdu technika opět pětiminutové odstranění závady, nádrž jsem napustil a co se nestalo stále teče. Takže pokud máte někdo zájem mít na minimálně měsíc o zábavu postaráno a být v mém případě o 16000 lehčí, VŘELE doporučuji... Nakonec mi nezbývá než si jímku zalepit sám...

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
bob
18.3.2019
*
*
*
*
*

Stejné zkušenosti jako ostatní, rozhodně nebrat - na email nereagují, když vezmou telefon tak v podstatě už jsou na cestě ale ještě nedorazili...

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
11.3.2019
*
*
*
*
*

Od této firmy jsme si objednali před pěti lety záchytnou jímku na dešťovou vodu. Po dvou letech nám jímka praskla, tak přijel nějaký pán co rozváží nádrže a zalepil a peníze chtěl jenom za cestu 1500,-Kč, ostatní je v rámci podniku. Po dalších dvou letech jímka opět praskla a na email nikdo neodpovídá. Když jsem telefonovala, tak přišla jen SMS o co se jedná a do dnešního dne ticho. Nikdo se neozval a nijak nekomunikují. Jsem nucena objednat druhou ale po těchto recenzích určitě někde jinde.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Miloš
12.12.2018
*
*
*
*
*

Podobná zkušenost. Rozpraskaná jímka, špatná komunikace a jen sliby o nápravu...

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Vojta
28.8.2018
*
*
*
*
*

Po přečtení těchto komentářů se dost divím. Jímku od Mirosepu mám druhým rokem a nic se s ní nastalo. Navíc komunikace s firmou probíhala naprosto v pohodě. Po mailech jsme si domluvili na vhodném rozměru a o měsíc později, jak jsme ji potřebovali, nám ji dovezli. Usazeni dělala firma a říkali, že tuhle jimku usazují často a lidi s nimi nemají problémy. Uvidíme, jak zapracuji roky, ale zatím je opravdu vše v pohodě. Možná životnost jímky hodně ovlivní podloží, spodní voda a teplota venku.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
Zdenko6338
25.8.2017
*
*
*
*
*

Pred značne dlhým časom sme si u firmy MIROSEP s.r.o. objednali 4000L septik. Zhruba po 14 dňoch nám ju osobne p.Krohn vo večerných hodinách doviezol. Hneď nasledujuce ráno sme ale bohužial zistili, že dovezeny septik ma namiesto 4000L len 3000L. ROZDIEL V CENE JE 200 EUR. A čo je ovela doležitejšie na nimi dodany tovar vdaka tymto nezrovnalostiam NEMAM ZIADNU ZARUKU. Po telefonickej reklamacii s p. J.Fekiač z Hnúšte my bolo oznamené, že pošle šoféra to fyzicky skontrolovať. Nikdo sa nikdy nedostavil ani nas spatne nekontaktoval. Po viacerých urgenciach a následnych prísľuboch od p.Krohn či p.Fekiač co sa do dnešného dňa nič nestalo. Akakoľvek pisomna komunikacia nam bola poštou vrátená. Záverom len toľko, že po neprofesionalnom a absolutne ignorantskom spravani firmu MIROSEP s.r.o. NEODPORÚČAM !! Zoberte svoje peniaze niekam inam.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne3
Přidat hodnocení
  •  
  • 262 42 Rožmitál pod Třemšínem
  • mapa

Kontaktní osoby

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo