SPOJSTAV-ŽTT,s.r.o. - Výroba železniční techniky Praha

Železniční třídící technika

Nabízíme kompletní služby v oblasti železniční techniky. Zajišťujeme vývoj, výrobu a prodej železniční techniky a zařízení pro mechanizaci a automatizaci spádovišť. Zabýváme se výrobou a montáží kolejových brzd.

tel:
+420 261 226 946
fax:
+420 241 407 146
e-mail:
ztt@spojstav.cz
web:
www.spojstavztt.cz
  • Magistrů 202/16
  • Praha 4 - Michle
  • 140 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Inovativní železniční technika

Naší specializací jsou brzdící prostředky na bázi hydrauliky. Zabýváme se také vývojem a výrobou elektronických a diagnostických zařízení a jejich instalací. Ve všech oblastech našich činností, ať již vývoji, výrobě či instalaci dbáme na kvalitu a spolehlivost našich produktů a služeb.

Naše produkty ve 4 základních oblastech:

  • HYDRAULICKÉ BRZDY PRO SPÁDOVIŠTĚ - jedná se o modely hydraulických brzd, které jsou aplikovatelné na široký i normální rozchod. Jejich instalace je jednoduchá a bez nutnosti rozsáhlých terénních úprav.

  • ELEKTRONIKA - Elektronické ovládací prvky (nabízíme měřící a diagnostické prvky) – radary, trasy, OB bloky, tenzometrické kategorizátory hmotnosti, bezdrátové místní ovládání brzd atd. Všechna elektronická zařízení jsou bezúdržbová a aplikovatelná na většinu aktuálně využívaných řídících systémů.

  • DIAGNOSTIKA A VÝVOJ - Zabýváme se vývojem odhlučnění brzd za použití softwarové simulace optimalizace tlumení hluku na spádovišti, využití optického přenosu dat. Vývoj, výroba, montáž a servis speciálních prvků třídící techniky. Diagnostika brzd s přenosem po optických vláknech a ovládáním přes dotykovou obrazovku.

  • SERVIS A SLUŽBY - Provádíme instalaci brzd. Specializovaná měření, např. rychlostí železničních vozů, reakčních časů kolejových brzd. Vývoj, výrobu, montáž a servis speciálních prvků třídící techniky Montáží práce, servisní, školící a poradenskou činnost.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo