DragonWest – garážová vrata a brány (Plzeň - Červený Hrádek)

Vrata a brány Rokycany, Klatovy, Domažlice, Tachov

Vyrobíme a dodáme Vám kompletní sortiment vratových a vjezdových systémů, který bude vyhovovat všem Vašim potřebám. Nevyrábíme pouze v sériové výrobě, ale je možno vyrobit i jediný kus. Dodávku a montáž Vám zajistíme v západních Čechách, v jižních Čechách a ve Středočeském kraji.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Červenohrádecká 279/7
  • Plzeň - Červený Hrádek
  • 312 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Garážová vrata

Potřebujete nová vrata? Nechcete v garáži ledajaké vrata, ale vrata, na která se můžete spolehnout? Zvolte garážová vrata od Dragon West.

Dodáme a namontujeme Vám garážová vrata, která splňují vysoké nároky na kvalitu a bezpečnost a zároveň Vás zaujmou svým vzhledem.

Z našeho sortimentu garážových vrat si vybere každý, zahrnují sekční garážová vrata, rolovací garážová vrata, do strany výsuvná garážová vrata, celovýklopná vrata jednoplášťová, dvoukřídlá garážová vrata, vrata EVO a EVO MINI.

Brány a průmyslová vrata

Dragon West Vám zajistí i výrobu a montáž brán. Brány Vám poslouží k uzavření vjezdů na pozemek. Dodáme a namontujeme Vám široký výběr brán a to na míru vyrobené brány posuvné, samonosné, jednokřídlé, dvoukřídlé i další speciální typy.

Vlastníte průmyslový objekt? Řešíte otázku průmyslových vrat? U nás si vyberete!

Dodáváme a montujeme průmyslová vrata všech typů od osvědčených výrobců. Naleznete zde sekční průmyslová vrata, vrata pro hromadné garáže, rolovací průmyslová vrata, rychloběžná průmyslová vrata, skládací a křídlová průmyslová vrata, posuvná vrata do boku jedno a vícekřídlá, vrata skládaná v nadpraží nad sebou, nebo za sebou, hangárová vrata posuvná a skládací i síťová rolovací vrata.

Závory, parkovací systémy, požární uzávěry

Kromě garážových vrat a brán se mezi náš sortiment řadí i další sortiment, jako například závory a parkovací systémy. Jde o ideální řešení pro zabezpečení vjezdů na pozemek i do objektů. Dodáme Vám i montáž požárních dveří a požárních uzávěrů. Zabraňte tak šíření požárů mimo požární úseky a to díky nejrůznějším požárním uzávěrům do průmyslových objektů a dalších objektů.

Naším doplňujícím sortimentem jsou i rolety, mříže, markýzy a elektromotory.

Naše veškeré služby nabízíme v těchto městech: Domažlice, Klatovy, Tachov, Příbram, Mariánské Lázně, Stříbro.

Otevírací doba

  • Po 7:3015:30
  • Út 7:3015:30
  • St 7:3015:30
  • Čt 7:3015:30
  • 7:3015:30
  • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo