Hodnocení firmy MUDr. Jan Valenta, CSc.

*
*
*
*
*
7 hodnocení
piederman
19.4.2020
*
*
*
*
*

Profesionál s empatií, nikdy není nevrlý, vždy naslouchá pacientovi a snaží se pomoci s využitím všech dostupných výdobytků lékařské vědy.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
jan.pevny111
2.10.2017
*
*
*
*
*

Vynikající odborník.Pomohl tam,kde jeho kolegové ve dvou nemocnicích zklamali.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Anton Jurkulak
7.7.2016
*
*
*
*
*

pan doktor mi zachranil ruku.DAKUJEM

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
matejkova
13.4.2016
*
*
*
*
*

Kvalifikovaný odborník a velmi příjemný a milý lékař. Jak již je zde výše napsáno, přeplněná čekárna trpělivě čekajících pacientů mluví za vše. Autobusové zastávky nejsou zrovna u polikliniky a ani tato skutečnost lidi s berlemi neodradí. Mohu jen a jen doporučit a přát si, aby takových lékařů bylo více. Díky pane doktore za Vaši péči.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano3 ne0
Radka Nováková
5.4.2015
*
*
*
*
*

Dobrý den, jsem velmi smutná z přístupu i léčby pana doktora Valenty. Počátkem ledna 2015 jsem utrpěla úraz v práci. Se snímkem z pohotovosti, který sice vyloučil zlomeninu nohy, ale dle slov tamního pana doktora nevylučoval druhotně vznik menisku, jsem se odebrala do péče pana Valenty, který po velmi krátkém pohledu na moji nohu diagnostikoval uskřípnutý sedací sval. Po 3 měsících jeho "léčby"-tj. po 3 obstřicích, neustálé bolesti kolena a po obstřicích už i stehna, rozhozeném ozganismu vč. rozbouřené periody, jsem se dostala do rukou ortopedů ve Vinohradské nemocnici. Po podrobném vyšetření mi stanovili nešťastnou triádu. Čeká mne 1-2 operace, které bych mohla mít, kdyby mne pan doktor Valenta správně diagnostikoval, už dávno za sebou. 3 měsíce zbytečné bolesti, 3 zbytečné obstřiky :-(. Snad už teď konečně můžu věřit v lepší zátřky, že se moje léčba bude ubírat tím správným směrem. Držte palce!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
A.Grega
18.1.2015
*
*
*
*
*

Můj zcela sobecký zájem velí moc tady pana doktora nevychválit, neboť lidé čtou a už nyní jeho tradičně přeplněná čekárna, avšak zcela spokojenými pacienty, čekajícími v klidu i několik hodin, by mohla být ještě plnější. Jenže buďme lidmi. Přejme i ostatním. Ano, jde o skutečně ojedinělého génia v ortopedii. Tím nemyslím hloubku jeho odborné erudice, nýbrž a pouze dosahované praktické výsledky. Což je oblast, kterou mohou nejlépe posoudit pouze jeho vděční pacienti, odcházející z jeho ordinace plní důvěry a spokojenosti již po své první návštěvě ! Přitom velmi často jde o pacienty, kteří dlouhodobě hledali neúspěšně pomoc někde jinde, až ji našli u Dr.Valenty ! Člověk, který do pozdních večerních hodin setrvává ve své ordinaci, jen aby nikoho, i přes pokročilý čas, nemusel nikoho poslat domů. Nelze než poděkovat a popřát mu hodně a hodně zdraví a sil.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano5 ne0
ZM
22.11.2013
*
*
*
*
*

Skutečný odborník!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano5 ne0
Přidat hodnocení
  • Božkovská 2967/4
  • Praha 4 - Záběhlice
  • 141 00
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo