DIAKONIE ČCE - HOSPIC CITADELA (Valašské Meziříčí)

Hospic Citadela poskytuje specializovanou paliativní péči nevyléčitelně nemocným a umírajícím lidem a sociální pobytové služby osobám, které pozbyly schopnost se samy o sebe postarat (hospicová péče - pro nemocné v preterminální a terminální fázi nevyléčitelného onemocnění, převážně onkologického).

Poskytujeme sociální služby pro osoby, jejichž zdravotní stav nevyžaduje hospitalizaci v nemocnici, ale je takový, že neumožňuje pobyt v domácím prostředí ani za pomoci rodiny a agentur domácí péče. Odlehčovací služby pro rodiny, které dlouhodobě pečují o člověka závislého na pomoci jiné osoby.

Domov se zvláštním režimem (§ 50 zákona 108/2006 Sb.):
Posláním Domova se zvláštním režimem Diakonie ČCE – hospice Citadela je vytvořit prostředí nahrazující domov lidem s chronickým duševním onemocněním, kteří potřebují trvalý dohled a pomoc jiného člověka. Služba je poskytována nepřetržitě v Domě sociálních služeb nedaleko centra města Valašské Meziříčí. Pobyt v domově není časově omezen.

Domov pro seniory:
Posláním Domova pro seniory Diakonie ČCE – hospice Citadela je vytvořit prostředí nahrazující domov lidem, kteří mají zejména z důvodu věku sníženou soběstačnost a proto trvale potřebují pomoc jiného člověka. Služba je poskytována nepřetržitě v Domě sociálních služeb nedaleko centra města Valašské Meziříčí. Pobyt v domově není časově omezen.

Domov pro seniory poskytuje své služby na základě § 49 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách.

Speciální nabídka
www.citadela.cz

Je toto moje firma?
  • Žerotínova 1421
  • Valašské Meziříčí
  • Zlínský kraj
  • 757 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • Hotovost
  • Faktura

Více informací

Služby: HOSPICOVÁ PÉČE, SOCIÁLNÍ SLUŽBY, ODLEHČOVACÍ SLUŽBY, PŮJČOVNA POMŮCEK

Napište nám

Povinná pole

Akční nabídka

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo