POHON SERVIS - Pohony pro garážová vrata a brány Brno

Produkty s dlouholetou životností

Nabízíme české pohony, řídící elektroniky na míru a dálkové ovládání. Dovoz kvalitních hydraulických systémů GiBiDi. Přímočaré, ramenové, podzemní aj. pohony pro vrata, křídlové a posuvné brány, závory. Servis a opravy pohonů většiny výrobců. Kování bran, profily, panty. Celá ČR.

tel:
+420 546 411 570
fax:
+420 546 411 570
e-mail:
pohonservis@pohonservis.cz
ICQ:
442019403
web:
www.pohonservis.cz
reference:
www.pohonservis.cz/reference
katalog:
www.pohonservis.cz/katalog
  • Vinohradská 1114/76
  • Brno - Černovice
  • 618 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Nabízíme nejenom pohony pro garážová vrata a brány

Naše společnost se specializuje na výrobu ovládacích, vjezdových a bezpečnostních systémů. Nabízíme především české produkty. Preferujeme kvalitu za rozumnou cenu. Nabízíme veliký výběr zboží a pružný servis. Kompletujeme sestavy pohonů s našimi produkty, které jsou jednoduché pro instalaci, nastavení a jsou opravitelné. Dále jsme výhradním dovozcem produktů GiBiDi spa pro ČR.

Pro naše zákazníky máme připravený velký výběr zvýhodněných sad, zásoby náhradních dílů, okamžitou technickou podporou, rychlou distribucí a servisem po celé ČR. Veškeré zboží máme skladem. ZÁRUKA 30 MĚSÍCŮ POUZE U NÁS!

Veškeré zboží si můžete objednat v našem e-shopu. Objednávku si můžete nechat doručit k vám domů nebo vyzvednout v naší provozovně.

Servis

Servis nabízíme pro všechny typy automatických pohonů - pro vrata, brány a závory vč. doplňků.Toto se týká především pohonů těchto značek.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo