SIPADAN a.s. (Praha 4 - Chodov)

Bezpečnostní a úklidové služby s odběrem náhradního plnění.

Bezpečnostní agentura SIPADAN poskytuje možnost odběru profesionálních služeb pro náhradní plnění. Bezpečnostní služby (ochrana osob a majetku, dálková a fyzická ostraha objektů, PCO, EZS, Videofied), komplexní úklidové služby, recepční služby, pořadatelské služby a zabezpečení akcí.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Holušická 2221/3
  • Praha 4 - Chodov
  • 148 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Bezpečnostní agentura SIPADAN a.s. poskytuje kdekoli v ČR bezpečnostní služby, úklidové práce a služby facility, energy a property managemnetu ve všech typech administrativních, komerčních a průmyslových objektů, včetně parkovacích areálů, ale také v soukromých objektech, ať už jde o rodinné domy či rekreační objekty.

Bezpečnostní agentura SIPADAN zajišťuje fyzickou a dálkou ostrahu a zabezpečuje objekty i v nepřetržitém režimu, 24 h denně, pomocí napojení na PCO, pult centrální ochrany.

Dále agentura zajišťuje recepční služby, technické, administrativní a ekonomické služby při správě budov, řízení energetického hospodářství, úklidové služby, údržbu zeleně aj.

Odběr služeb pro náhradní plnění

Bezpečnostní agentura SIPADAN je aktivní v zaměstnávání osob se zdravotním postižením (z více jak 50 %), proto je oprávněna poskytovat své služby klientům pro náhradní plnění.

Společnost se řídí systémovým řízením jakosti a environmentálního managementu a je pojištěna pro případ odpovědnosti za škodu.

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo