Ing. Milan Jedlička - Celní služby - držitel AEO (Blansko)

Cedeon

Působíme v oblasti celních služeb. Zastupujeme firmy a společnosti v oblasti celního řízení a poradenství. Provádíme intrakomunitární obchod se zbožím a realizujeme vykazování údajů o pohybu zboží mezi ČR a ostatními členskými státy EU. Provozujeme silniční nákladní autodopravu.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 516 412 320
fax:
+420 516 415 792
e-mail:
jedlickami@iol.cz
web:
www.intrastat-cz.cz
  • Poříčí 2263/19
  • Blansko
  • 678 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

1.Celní řízení:

Zastupování firem a společností v CELNÍM ŘÍZENÍ (T1/NCTS ) s ručením, zjednodušené postupy, e-Vývoz, e-Dovoz, TIR v systému NCTS, ATA karnet, CMR, EUR.1, A.TR),Schválený příjemce, Centralizované celní řízení ( CCŘ)

-NOVINKA: Vystavení T1 / NCTS s ručením  (tranzitní celní prohlášení ) z Německa ( Hamburg, Bremerhaven, Frankfurt atd…) do CZ a celé EU.

2.INTRASTAT:

-Zastupování firem a společností ve vykazování obchodní výměny v rámci intrakomunitárního obchodu zemí EU v systému INTRASTAT po celé ČR.

3. SPD:

-Zastupování v elektronickém systému EMCS při dopravě zboží podléhajícího spotřební dani. Operace se spotřební daní (SPD). Průvodní doklady pro dopravu vybraných výrobků (vystavení, ukončování). Doklady o dopravě Zajištění SPD ručením pro režimy s podmíněným osvobozením od SPD Zajištění SPD ručením pro oprávněného příjemce vybraných výrobků z jiných čl. států EU .

4. AEO:

Od 5.9.2011 jsme držiteli certifikátu AEO kategorie C (Authorised Economic Operator tj. oprávněný ekonomický subjekt – zjednodušené postupy – uděleného Celním ředitelstvím České Budějovice.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo