První certifikační autorita, a.s. – kvalifikovaný elektronický podpis a časová razítka (Praha 9 - Libeň)

Spojeni s důvěrou

Komplexní služby pro elektronickou komunikaci! Jsme akreditovaná certifikační autorita v ČR i SR, jež vydává kvalifikované certifikáty v souladu s evropskou legislativou. Dále jsme poskytovatel časových razítek, jež je zárukou důvěryhodného časového údaje k souborům všech formátů.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 284 081 940
fax:
+420 284 081 965
e-mail:
info@ica.cz
web:
www.ica.cz
ceník:
www.ica.cz/Cenik
 • Podvinný mlýn 2178/6
 • Praha 9 - Libeň
 • 190 00
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Kvalifikovaný certifikát pro bezpečnou komunikaci

V elektronické komunikaci se státní správou nebo samosprávou je kvalifikovaný certifikát zárukou bezpečnosti a své místo má také v komerčních aplikacích. Jeho používání znamená pro firmy i fyzické osoby výraznou časovou i finanční úsporu, neboť díky němu odpadá nutnost osobní komunikace s úřady. Kvalifikovaný certifikát lze využít při vytváření elektronického podpisu, ověřování elektronických podpisů a zajištění odpovědnosti za přenášená data.

Kvalifikovaná časová razítka

Kvalifikovaná časová razítka připojují důvěryhodný časový údaj k existujícím datům, souborům nebo informacím. Časové razítko je pro příjemce či kontrolu důkazem, že data reálně existovala v čase uvedeném v daném razítku. Jeho použití je nezbytnou podmínkou pro zpětné ověření platnosti elektronického podpisu dokumentu po vypršení doby platnosti podpisového certifikátu. Kvalifikovaná časová razítka splňují všechny požadavky platné legislativy České republiky. Dodáváme rovněž archivní časová razítka, služba archivních kvalifikovaných časových razítek, která je založena na technologii kvalifikovaných časových razítek, jejich řetězení a ukládaní. Princip vychází z RFC 4998 Evidence Record Syntax.

Kvalitní know-how a špičkoví odborníci v oblasti certifikačních služeb

Naše společnost v roce 2002 získala jako první subjekt akreditaci pro výkon činnosti poskytovatele certifikačních služeb podle zákona o elektronickém podpisu. Od dané chvíle jsme zahájili poskytování služeb v oblasti kvalifikovaných certifikátů. V roce 2006 byla naše akreditace rozšířena o služby vydávání kvalifikovaných systémových certifikátů a kvalifikovaných časových razítek. Ve stejném roce jsme získali akreditaci pro poskytovaní výše zmíněných služeb ve Slovenské republice.

Veškerá naše činnost je pravidelně podrobována auditům a kontrolám, a tak vám můžeme nabídnout jistotu kvality a důvěryhodnosti. Stejně tak platí, že všechny naše produkty, certifikáty i razítka, jsou zcela v souladu se zákony České republiky.

Otevírací doba

 • Po 8:0015:30
 • Út 8:0015:30
 • St 8:0015:30
 • Čt 8:0015:30
 • 8:0015:30
 • So 8:0012:00
 • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo