Nemocnice Kyjov, příspěvková organizace (Kyjov)

Nemocnice Kyjov je komplexním zařízením poskytujícím ambulantní i lůžkovou péči obyvatelům okresu Hodonín. Nemocnice zajišťuje i organizuje dětskou, všeobecnou a stomatologickou lékařskou službu první pomoci. Bližší info na našich www stránkách.

Služby nemocnice:
- transfuzní stanice pro dárce
- gynekologická ambulance
- infekční
- rehabilitace ambulantní
- mikrobiologie
- lékárna nemocnice
- oddělení klinické biochemie
- rehabilitace lůžková

V oborech interna, chirurgie, dětské, gynekologie - porodnictví a ARO poskytujeme péči pro 162 tisíc obyvatel okresu spolu s nemocnicí v Hodoníně, v dalších lůžkových oborech, kterými jsou neurologie, ortopedie, urologie, kožní, oční, rehabilitace, ušní, nosní, krční, plicní a infekční, zajišťuje ústavní péči samostatně.

Mimo to provozuje i lůžka následné péče v počtu 38, a to na detašovaném lůžkovém pracovišti ve Veselí nad Moravou. Nemocnice zajišťuje i organizuje dětskou, všeobecnou a stomatologickou lékařskou službu první pomoci. V areálu nemocnice působí celkem 47 odborných ambulancí, několik dalších je umístěno na poliklinice v Kyjově, Veselí nad Moravou i Hodoníně.

Speciální nabídka
Aktuálně z naší nemocnice, ZDE!

Je toto moje firma?
  • Strážovská 1247/22/1247
  • Kyjov
  • Jihomoravský kraj
  • 697 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • Hotovost

Více informací

Služby: zubní ambulance, urologická ambulance, traumatologická, revmatologická, plicní, ortopedická, onkologická, ORL, oční, neurologická, kožní, kardiologická, diabetologická, cévní, alergologická, magnetická rezonance

Napište nám

Povinná pole

Rozšířené

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo