Dětská hřiště a dřevěné hračky – Uhlíř

Zahrada je pro děti!

Prodej kvalitních a bezpečných privátních herních prvků a dětských hřišť na zahradu. V nabídce najdete dřevěné hračky, dětská hřiště, skluzavky, dětské domečky, lavičky i dřevěné zahradní houpačky, které na Vaší zahradě nesmí chybět! Veškeré zboží můžete objednávat v našem internetovém obchodě.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Teplýšovice 51
  • 256 01 Benešov
  • Teplýšovice u Benešova
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Skluzavky, houpačky, dětské domečky, pískoviště a lavičky na Vaši zahradu pro radost dětí a odpočinek rodičů

Pomůžeme vám vytvořit prostor, který splní sny Vašich dětí a Vám umožní posadit se se šálkem kávy na zahradu a sledovat, jak si vyhrají třeba v dětském domečku, zdolávají lezeckou stěnu, houpou se na houpačce nebo právě frčí na skluzavce

Abyste se mohli v klidu a pohodlí domova rozmyslet, jak bude Vaše dětské hřiště vypadat, najdete veškeré zboží v našem internetovém obchodě. Spolupracujeme pouze s renomovanými výrobci, v nabídce proto najdete například dětská hřiště Jungle Gym, Bear County, Monkey's Home či Herold.

Důležitým aspektem při výrobě dětských hraček na zahradu je jejich bezpečnost. Veškeré námi nabízené zboží je bezpečné a certifikované dle norem ČSN EU 71 pro výrobu dětských hraček.

Kromě samotného prodeje zajišťujeme také poradenský servis, či následnou údržbu a případné opravy herních prvků.

Bát se nemusíte ani samotné montáže, ta Vám zabere zhruba 1–4 hodiny (záleží na konkrétní sestavě). Jednotlivé díly podle návodu svrtáte a sestavíte. Vše, co budete potřebovat, je součástí produktu, včetně podrobného návodu. Případně na Vaše přání Vám herní sestavu přijedeme odborně smontovat a nainstalovat. Máme mnoholeté zkušenosti v oboru truhlářském.

U většiny produktů zajišťujeme dodání do jednoho týdne od objednání a u objednávek nad 4000 získáte navíc i dopravu zdarma. Jsme tu proto, abyste vašim dětem mohli dopřát oblíbené a bezpečné místo k hraní.

Dřevěné hračky

Nabídka dřevěných certifikovaných hraček a her podporujících smyslové vnímání, motoriku a koordinaci.

Na našich stránkách si dovolujeme Vám nabídnout dřevěné hračky a hry německé zn. „Small foot“ a „small foot design“ vyznačující se vysokým nárokem na kvalitu, zpracování a zejména bezpečnost. Splňují ty nejnáročnější evropské normy pro výrobu hraček EN 71, proto se nemusíte bát o bezpečnost Vašich dětí. Hračky zn. small foot design zohledňují také podněty spotřebitelů a zvláště tak splňují ty nejnáročnější požadavky.  Vzhledem k povaze hraček jsou podněcovány motorické a hmatově senzorické smysly dětí od batolete až po náctileté.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo