Hodnocení firmy Auto Licar, s.r.o.

*
*
*
*
*
20 hodnocení
wajkiki
30.7.2021
*
*
*
*
*

Auto Licar doporučuji . Auto které jsem koupil bylo o deset tisíc levnějši než v ostatních bazarech na Ostravsku. Jedná se o stejnou značku .Přitom v určitých bazarech měli auta najeto více kilometrů..Přepis udělal autobazar a já mohl vyrazit na dovolenou. Zaměstnanci bazaru příjemnní uslužní skrátka super.Když si ještě někdy budu kupovat auto jedině v autobazaru LICAR.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
m.enny
15.10.2020
*
*
*
*
*

Auto,které jsem si vybral se mi líbilo a nikdo mi ho nenutil.Paní při zkušební jízdě mě nechala vozidlo řídit,takže nejlepší možnost pro kupujícího zjistit jak se auto chová na cestě. Paní příjemná a šéf taky.Vyřízeno k mé spokojenosti,papíry do týdne doma-nikde jsem nemusel chodit. Za mne velká spokojenost,auto jezdí dobře,trošku na tuníme a pár let po jezdíme. Dědek .

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano5 ne0
Emil
25.8.2020
*
*
*
*
*

Super jednání, vše Ok

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano5 ne0
kikiliska
30.8.2019
*
*
*
*
*

Super domluva, pěkne auta. Doporučuji

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano5 ne0
Kupec
30.7.2019
*
*
*
*
*

Už při příjezdu do autobazaru velmi špatný dojem, většina vozů jsou vraky a zázemí bazaru taky děs na první pohled to jsou šmelináři.Když jsem volal do bazaru na vyhlídnutý vůz,tak mi po telefonu nebyl schopen nikdo říct bližší info o vozu.Domluvil jsem si prohlídku na určitý den, dorazil jsem, když pominu že vůz byl nepřipravený neumytý a ve vnitř špinavý tak mi stále nikdo nebyl schopen říct nějaké info o vozu ohledně servisu apod.Vůz měl mít podle TP tažné zařízení, to jsem ve voze nenašel myslím kouli na to mi prodejce řekl že si ji musím koupit cože!!!! Dále mi po telefonu sdělili že vůz je u nich na komisní prodej po příjezdu když jsem chtěl mluvit s majitelem tak mi řekli že mají vůz vykoupený a že majitel vozu přijede za okamžik.Když po chvíli dorazil nějaký pán který tvrdil že je majitel, chtěl jsem po něm tedy nějaké info, co bylo na voze děláno a neděláno za servis ten mi řekl, že ho vykoupil ale že mi tedy zjistí ten servis od původního majitele od té doby jsem ho neviděl.Najednou se objevil druhý pán, který tvrdil že je majitel bazaru.Když jsme tedy vyjeli na zkušební jízdu nemohl jsem řídit nenechal mě, ale i tak jsem cítil že se vůz chvěje a viděl jsem že mu vibruje volant v rukách.Jakmile jsme přejeli nějakou nerovnost, tak se ozývali rány od podvozku na to mi řekl, že je to jen nějaký plast no evidentně odborník :( a dorazilo mě, když jsem se ho zeptal proč svítí kontrolka motoru, na to mi řekl že je to naprosto normální že to svítí u všech aut které mají vestavěné LPG a že auto má hodně najeto a že v žádném případě nebudou držet záruku na nic že se tam může pokazit cokoliv a kdykoliv podotýkám že se jednalo o vůz za 250000kč tedy o žádnou levnou ojetinu utíkal jsem od tam tud seč mi síly stačili v žádném případě nikomu tento bazar nedoporučuji

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne5
Pitris9998
24.7.2019
*
*
*
*
*

Perfektní domluva rozumné ceny. O vše se postarají. Vřele doporučuji

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano6 ne0
Marie Ned
30.5.2019
*
*
*
*
*

Perfektní jednání, domluva a spolehlivost, ochota, dobré ceny.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano5 ne0
karel.mrkvicka
4.4.2019
*
*
*
*
*

Je to už měsíc, co jsem v Autobazaru LiCar zakoupil rovnou dva vozy, jeden do firmy a druhý pro manželku. Oba jezdí perfektně, ve firmě se mi věnovali, papírovou práci vyřídili za mně, já jsem velmi spokojen.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano5 ne0
petr novák
11.2.2019
*
*
*
*
*

Bezproblémový přístup, slušné ceny aut, spokojenost. O vše se postarali, přepis zařídili, auto vykoupili.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano5 ne0
Marek
4.9.2018
*
*
*
*
*

Za mne vše ok, auto jezdi dobře a bylo za super cenu. Diky a doporučuji

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano6 ne0
Přidat hodnocení
  • Hlučínská 
  • Ostrava - Přívoz
  • 702 00
  • naproti stavebninám Janík
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo