Hodnocení firmy Auto Licar, s.r.o.

*
*
*
*
*
19 hodnocení
František Kaliwoda
7.4.2018
*
*
*
*
*

Skvěly přístup né jak v jiných bazarech. Auto jezdí ja jsem spokojen.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano3 ne0
Karek Hodák
7.4.2018
*
*
*
*
*

Koupil jsem vuz min o 10tis nize jak u konkurence, moje vozidlo jim odprodal, vse zaridili vc prepisu. Za me moc dekuji.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano4 ne0
Standa
7.2.2017
*
*
*
*
*

V autobazaru LiCar jsem prozatím koupil 2 automobily. První automobil jsem po dvou letech přes tento autobazar také prodal, protože jsem potřeboval něco většího. Druhé auto mi už několik let také slouží bez problému, když budu potřebovat jiný vůz, určitě se na tento autobazar zase obrátím. Jednání bylo vždy férové, ceny nižší než u konkurence a s auty vždy naprostá spokojenost.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano4 ne0
kuku.tom
30.1.2017
*
*
*
*
*

Koupil jsem si v autobazaru Licar už dvě auta a jedno prodal . Vše proběhlo tak jak má, o autech věděli vše a tomu také svědčí skutečnost že jsem s nimi neměl žádné překvapení v podobě zjištění že jsem koupil špatně . Příjemné vystupování to vše jen završilo tak že mohu jen doporučit ! Auto mi navíc rezervovali po telefonické dohodě a také připravily ke zkušební jízdě :-) fakt super přístup !!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano7 ne0
Pavel
29.1.2017
*
*
*
*
*

Při návštěvě bazaru Licar v Ostravě jsem byl velmi mile překvapen.Vzhledem k tomu, že jsem objevil i nějaká záporná hodnocení bazaru, měl jsem trochu obavy. Vybral jsem si však na internetu vozidlo, které prodával právě Licar. Před návštěvou bazaru jsem se ujistil, že mi auto rezervují alespoň na dobu než dojedu k nim, aby se nestalo, že když dojeu, auto mi prodají před nosem, jak se to taky občas stává. Zároveň mi po telefonu odpověděli na všechny mé dotazy, týkající se vyhlídnutého auta. Po příjezdu jsem si auto mohl prohlédnout a také se s ním projet. Než jsem vyřídil se slečnou všechny náležitosti týkající se smluv a financí, druhý zaměstnanec vyřídil evidenčku a já asi po hodině odjížděl s " novým" autem. Auto Licar můžu vřele doporučit. Líbilo se mi, že mě hlavně do ničeho nenutili, jako v jiných bazarech.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano7 ne0
Radim
20.1.2017
*
*
*
*
*

S autem zakoupeným v Auto Licar jsem po měsíci provozu velmi spokojen. Vyzkoušel jsem si zde několik vozů a nakonec se rozhodl pro Octávii. Personál mi ochotně odpověděl na všechny dotazy a i všechny dokumenty byly vyřízeny rychle.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano8 ne0
František Straka
12.5.2015
*
*
*
*
*

Vše OK. Za mě nadmiru spokojen. Ceny perfektní, stav vozu uměrny staři.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano12 ne1
radka
7.1.2015
*
*
*
*
*

Hodnotím kladně, spokojenost v rámci komunikace, informovanosti a zajištění dalších služeb s vozidlem. Doporučuji. Radka

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano12 ne1
petr.hedec
15.12.2014
*
*
*
*
*

Už jsem od nich kupoval 2 auta a vždy jsme se solidně domluvili. Auta v pruměrném stavu ale za dobré penize!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano11 ne2
Přidat hodnocení
  • Hlučínská 
  • Ostrava - Přívoz
  • 702 00
  • naproti stavebninám Janík
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo