Agentura Allice - Firemní akce na klíč Praha

Pořádání firemních akcí a organizace konferencí

Pořádáme firemní akce na klíč v ČR a na Slovensku. Organizace kongresů, dny otevřených dveří, pořádání konferencí, firemní večírky a pořádání oslav. Doporučíme doprovodné programy i umělecká vystoupení. Technicky podporujeme vaše projekty.

  • Kladenská 531/4
  • Hlavní město Praha - Vokovice
  • 160 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
3 hodnocení
Ohodnotit
Kraus
16.8.2016
*
*
*
*
*

Firmu doporučuji, profesionální jednání a bezchybné zajištění firemního školení na Jižní moravě s doprovodným programem na vinici a zakončené v křížovém sklepu s výborným vínem a j...
více ›

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Profesionální event marketing a akce na klíč

Již od roku 2000 nabízíme profesionální event management. Pořádání firemních akcí, pořádání konferencí, organizace kongresů na klíč v celé ČR i na Slovensku. Pořádáme dny otevřených dveří i firemní večírky. Realizujeme promo akce, disponujeme vlastní databází, kde jsou hostesky a promotéři.

Zajišťujeme komplexní servis v oblasti reklamy a komunikace. Podpora prodeje, promo akce a reklamní poutače zaručí zvýšení povědomí cílové skupiny.

Klienti oceňují náš osobní přístup, aktivní komunikaci, spolehlivost a cenově dostupné služby. Jsme si vědomi toho, že pro náš dlouhodobý růst je zapotřebí průběžné budování portfolia spokojených klientů, kteří budou opakovaně využívat našich služeb.

Služby

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo