Agentura Allice - Firemní akce na klíč Praha

Pořádání firemních akcí a organizace konferencí

Pořádáme firemní akce na klíč v ČR a na Slovensku. Organizace kongresů, dny otevřených dveří, pořádání konferencí, firemní večírky a pořádání oslav. Doporučíme doprovodné programy i umělecká vystoupení. Technicky podporujeme vaše projekty.

  • Za Hládkovem 973/4
  • Praha 6 - Střešovice
  • 169 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Profesionální event marketing a akce na klíč

Již od roku 2000 nabízíme profesionální event management. Pořádání firemních akcí, pořádání konferencí, organizace kongresů na klíč v celé ČR i na Slovensku. Pořádáme dny otevřených dveří i firemní večírky. Realizujeme promo akce, disponujeme vlastní databází, kde jsou hostesky a promotéři.

Disponujeme potřebným technickou podporou a vybavením pro eventy a projekty. Zajistíme party stany různých velikostí, mobilní bary, pódium i osvětlení a ozvučení hudební produkce.

Zajišťujeme komplexní servis v oblasti reklamy a komunikace. Podpora prodeje, promo akce a reklamní poutače zaručí zvýšení povědomí cílové skupiny.

Klienti oceňují náš osobní přístup, aktivní komunikaci, spolehlivost a cenově dostupné služby. Jsme si vědomi toho, že pro náš dlouhodobý růst je zapotřebí průběžné budování portfolia spokojených klientů, kteří budou opakovaně využívat našich služeb.

Služby

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo