Eventová Agentura Allice - Firemní akce na klíč

Organizování firemních akcí a pořádání konferencí

Komplexní servis pro vaše projekty. Slavnostní galavečery spojené s oslavou firemních výročí pořádané v netradičních prostorách s dekoracemi, bohatým kulturním programem a vybraným cateringem; dny otevřených dveří, určené pro širokou veřejnost, popřípadě mezinárodní konference s péčí o účastníky.

  • Za Hládkovem 973/4
  • Praha 6 - Střešovice
  • 169 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Profesionální event management

Od roku 2000 náš tým poskytuje profesionální event management pro všechny druhy firemních akcí a to nejen v ČR, ale také na Slovensku. Uspořádání výjezdního zasedání na Moravě se zakončením v exklusivním vinném sklípku, nebo na horách s výhledem na Tatry? Rozšíříme Vaše představy o možnostech lokalit konání a programu. Disponujeme potřebným technickou podporou, vybavením a především zkušenostmi pro Vaše eventy.

Marketing

Zajišťujeme komplexní servis v oblasti reklamy a komunikace. Podpora prodeje, promo akce a reklamní poutače umístěné na nejviditelnějších místech ve zdravotních zařízeních, školách, fitness centrech apod. zaručí zvýšení povědomí cílové skupiny. Klienti oceňují náš osobní přístup, aktivní komunikaci, spolehlivost a cenově dostupné služby. Jsme si vědomi toho, že pro náš dlouhodobý růst je zapotřebí průběžné budování portfolia spokojených klientů, kteří budou opakovaně využívat našich služeb.

Služby

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo