Hodnocení firmy Jana Skácelová - Ubytování v penzionu

*
*
*
*
*
10 hodnocení
Petr Svoboda
24.6.2017
*
*
*
*
*

Děkuji panu Skácelovi za příjemný pobyt v penzionu. Vše bylo perfektní čistý a uútulný pokoj, vynikající snídaně.Nejvice mne nadchla zahrádka s příjemným posezenim a dobře fungující Wifi.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano130 ne60
12honzad
17.9.2016
*
*
*
*
*

Výborné ubytování, nadstandardní služby.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano506 ne411
zdenek smitke
7.7.2016
*
*
*
*
*

Osobní přístup a nadstandardní služby. Velmi pěkné ubytování v klidné lokalitě. Široká nabídka snídaní. Pokoje i koupelna velmi dobře vybavené a čisté.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano646 ne451
georg.k
17.10.2015
*
*
*
*
*

jirikejklicek Posledních pět let se při svých služebních cestách ubytovávám na území celé Moravy a co se týče kvality ubytování (pokoje, snídaně, přístup manželů Skácelových) jasně vítězí rodinný penzion Slunce. Při každé služební cestě do Brna je jasným favoritem a předem se těším na nezapomenutelné snídaně. Ubytování je skutečně "rodinné" a vřele jej všem doporučuji.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1323 ne670
Silvie
6.7.2014
*
*
*
*
*

Ubytování v penzionu můžu vřele doporučit. Příjemné rodinné prostředí s milým personálem, který se vždy snaží vyjít vstříc. Pěkné posezení na klidné zahradě. Všude čisto a klid. Na snídani si má člověk z čeho vybrat. Fakt moc pěkné a všem doporučuji. Dokonce jsem slyšela, že sem jezdí i známé celebrity. Bohužel jsem neměla to štěstí nějakou potkat, ale co nebylo teď, může být jindy. Přeji hodně zdaru a mraky návštěvníků.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2542 ne1068
jansyrovatko
25.6.2014
*
*
*
*
*

Děkuji paní Skácelové za její vřelý přístup k hostům. Pokoje velice vkusně zařízené a všude krásně čisto..Snídaně na vysoké úrovni, procestoval jse už hodně s zde nemám co vytknout.Přeji mnoho spokojených hostů.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2546 ne1057
sedivykarel
13.2.2014
*
*
*
*
*

Tímto chci poděkovat manželům Skácelovým za jejich srdečný přístup k hostů.Po mém příjezdu nás pan majitel provedl po celém penzionu a nabídl nám pokje které má volné.Vybrali jsme si pokoj v podkroví,bylo zde teplo a příjemně.Ráno jsem přišli na snídaně kde nás přivítala paní majitelka, takový výběr jsme dlouho v penzionech nikde neviděli. 6 druhů pečiva, asi 30 druhů čajů,jogurty, uzeniny,míchaná vejce párky ovoce ...Zde si nebylo na co stěžovat.Každý den na pokoji čisto. Přejeme Vám mnohon spokojených hostů.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2594 ne1051
jarka3kratochvilova
23.1.2014
*
*
*
*
*

Velice příjemní lidé.Vynikající snídaně a pokoje, všem vřele doporučuji. Velký výběr pokojů.Kdyby takových penzionů bylo více.Ráda se sem budu vracet.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2627 ne1098
stolar
9.12.2013
*
*
*
*
*

Letos v prosinci jsem měl absolvovat lékařský zakrok v Brně, který byl pro mne velmi důležitý a byl naplánován na sobotu. Rozhodli jsme se tedy s manželkou pro příjezd do Brna již v pátek večer, abychom neměli problémy dostavit se včas do ordinace, protože předpověď počasí nebyla vůbec příznivá. Počítali jsme s tím, že noc nebo 2 strávíme v rodinném penziónu Slunce v Židenicích podle toho jak se budu po zákroku cítit. Na toto ubytovací zařízení nás upozornily webové stránky našeho lékařského zařízení. Po telefonickém rozhovoru jsme se dostavili dle ujednaného času do penziónu, kde vše proběhlo normálně, až na to, že platbu za jednu noc jsme museli složit nestandartně okamžitě, do rukou mladého pána, asi syna, nebo zetě majitelky, což jak se později ukázalo se stalo klíčovou záležitostí. Dostali jsme klíč od podkrovního pokoje v jinak prázdném zařízení. Po vstupu do pokoje nás ovanul studený vzduch, po zjištění, že topení hřeje jsme si mysleli, že pustili topení těsně před našim příjezdem, pokojíček se brzy vytopí. Teplota nemohla být větší než 15 stupňů, spíš méně, protože přestože jsme zůstali ve svetrech, brzy jsem se oblékali do kábátů. Asi po hodině jsem se rozhodl zavolat majitelce, jenže telefon zvedal vždy mladý muž, který nás přijímal v recepci, se stížností, že v pokoji je zima a já musím být ráno zdráv, protože jdu na lékařský zákrok. Mladý pan nás ujistil, že pokojík se za chvíli vytopí. No čekali jsme ještě další hodinu, přitom jsem zjistil, že pokojík nemá utěsněná okna, přes které vesele profukovalo, a že tudíž je nemožné, aby se vytopil. Byla již pokročilá doba tak jsme se rozhodli, že půjdeme spát v kabátech, manželka s čepicí já s čelenkou, k tomu 2 tenké přikrývky na sobě. Protože mám chatu, tak vím, že při teplotě 15 stupňů bych se cítil lépe. V pokoji muselo bý podstatně méně, o koupání ve sprchovém koutě nebyla tudíž ani řeč. Ráno bylo pro nás vysvobozením, šel jsem s manželkou na snídaní, kde mladý pan se s úsměvem zeptal jak jsme se měli. Upozorňuji, že v penziónu byly ještě 2 studentky, jinak vše prázdné, ty ale měly pokoj v jiném podlaží, kde okna těsnila asi mnohem lépe, usuzuji tak podle toho jak dívenky vypadaly spokojeně. Odpověděl jsem mladému panu podle pravdy a jeho jedinná nabídka, jak tuto situaci urovnat byla, že nám může dát na druhou noc jiný pokoj. To jsem zamozřejmě odmítl, neboť mu nechávat vydělat další peníze jsem už v plánu rozhodně neměl. Žádná nabídka kompenzace, nebo omluva, absolutně nic. Jedna noc nás stála 900 Kč, takhle zmrzlý jsme nebyl ani když jsem jezdíval pod širák, ale tam to bylo alespoň zdarma. Nemám ve zvyku si stěžovat, nebo psát recenze, ale tentokrát jsem se rozhodl tak udělat, neboť přístup lidí v tomto penziónu k zákazníkům je alarmující. Konec konců to můžete zkusit taky.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1267 ne2659
hajkovami
3.12.2013
*
*
*
*
*

ubytování v čistých a vkusně zařízených pokojích, snídaně bohatá a rozmanitá, majitelé příjemní a ochotní

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2668 ne1081
Přidat hodnocení
  • Podpísečná 2988/6
  • Brno - Židenice
  • 615 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo