TENZA, a.s. - Energetické stavby (Brno - Komárov)

Realizujeme vaše představy

Jsme významnou českou společností s vlastním technickým zázemím a kvalifikovaným týmem pracovníků, kteří zajišťují komplexní činnosti v oblasti výstavby a rekonstrukce zdrojů pro výrobu tepla a elektrické energie. Své aktivity rozvíjíme i v oblasti vodohospodářských, inženýrských a pozemních staveb.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 545 539 339
fax:
+420 545 214 614
e-mail:
tenza@tenza.cz
web:
www.tenza.cz
  • Svatopetrská 35/7
  • Brno - Komárov
  • 617 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Komplexní služby v oblasti energetické stavby

Jsme významnou českou společností poskytující činnosti a služby především ve strojírenském a stavebním průmyslu se zaměřením na energetiku. V rámci našich provozů v Brně, Praze a Ostravě zaměstnáváme přes 200 pracovníků.

Klíčové místo v našem výrobním programu zaujímají dodávky velkých energetických celků v oblasti výstavby a rekonstrukce zdrojů tepla a elektřiny a tepelných rozvodů.

Neméně důležitou činností jsou realizace pozemních staveb, inženýrských sítí a vodohospodářských staveb, které zahrnují výstavbu vodovodů, kanalizací a čističek odpadních vod.  

Při realizacích projektů uplatňujeme výsledky vlastního výzkumu a vývoje, který je orientován na systémy ochrany vod a ovzduší a využití obnovitelných zdrojů energie, zejména biomasy, ve spojení s technologiemi pro maximální využití energie paliv.  

Nabízíme bohaté zkušenosti získané při výstavbách či rekonstrukcích výtopen, tepláren, elektráren a spaloven.

Pro naše zákazníky zajišťujeme komplexní řešení:

  • zpracování studií, koncepcí a auditů
  • projektovou dokumentaci
  • inženýrskou činnost
  • samotnou realizaci
  • finální uvedení do provozu

Doplňkovou aktivitou je obchodní činnost, kterou jsme založilina základě dodávek vyspělých technologií od předních světových výrobců, ale i vlastní produkce. Hlavním partnerem je dánská firma LOGSTOR, která vyrábí předizolované potrubní systémy. Kompaktní předávací stanice z vlastní výroby určené k zásobování objektů teplem a teplou užitkovou vodou vhodně doplňují nabídku tepelné techniky.

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo