ARET- Stav - Inženýrské sítě Valašské Meziříčí

Přípravné práce pro stavby

Zabýváme se zejména prováděním zemních protlaků umožňujících bezvýkopovou pokládku inženýrských sítí. Dále se specializujeme na kompletní výstavbu inženýrských sítí, stavební i bourací práce či likvidaci potrubí a rozvodů.

tel:
+420 571 613 354
fax:
+420 571 613 354
e-mail:
arret@arret.cz
web:
www.arret.cz
  • Police 116
  • Loučka u Valašského Meziříčí
  • 756 44
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Zemní protlaky a inženýrské sítě pro vaši stavbu

Od roku 1994 pomáháme firmám s přípravnými stavebními pracemi. Provádíme zemní protlaky a protlaky pod komunikací. Zajišťujeme výkopové, bourací a zámečnické práce, výstavbu inženýrských sítí, teplovodů, parovodů, dálkovodů, plynovodů a kabelové tratě.

Zlikvidujeme potrubí a rozvody, vyčistíme kanalizace a propustí. Zajistíme také doplňující řemesla, bez kterých se žádná stavba neobejte – např. malířské, tesařské, truhlářské a topenářské práce. Obstaráme také kompletní elektroinstalace, klempířské a zámečnické práce, zateplování budov a práce se sádrokartonem.

Mezi další služby, které nabízíme se řadí drobný prodej, rozvoz stavebních materiálů, opravy silničních vozidel, pronájem stavebních strojů a zařízení.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo