Jíří Vykouřil - JVBUS - autobusová doprava Brno

Váš autobusový dopravce pro krátké i daleké cesty

Jsme autobusový dopravce poskytující přepravu osob v moderních vozech pro 50-60 osob. Autobusovou přepravu zajišťujeme v Brně, po celé ČR a Evropě. Zajistíme pohodlnou cestu pro klienty cestovních kanceláří, školy, kluby, firmy i jednotlivce.

  • Rašovice 258
  • 685 01 Rašovice
  • mapa

Kontaktní osoby

Foto

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Autobusová doprava v Brně jedině s JVbus

Na trhu autobusové dopravy působíme již od roku 1992, kdy jsme se rozhodli povznést autobusovou dopravu v Brně a postupně se vypracovat na spolehlivého partnera pro cestovní kanceláře, školy, sportovní kluby a týmy, incomingové společnosti a mnoho dalších. Přepravu poskytujeme v rámci malých i větších zakázek.

Díky modernímu vozovému parku garantujeme pohodlnou a bezpečnou cestu. Používáme vozy VDL FUTURA, které pojmou 50-60 cestujících.

Autobusový dopravce pro vnitrostátní i zahraniční cesty

Své služby poskytujeme pro městské i příměstské linky, ale naší hlavní náplní je zajištění kvalitní autobusové dopravy pro zájezdy cestovních kanceláří. Plánujete-li cestu za hranice, obraťte se na autobusového dopravce JVbus - naši zkušení řidiči jezdí po celé Evropě.

NEZÁVAZNÁ KALKULACE

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo