Hustopečský sklípek a penzion U Radů - Vinný sklep Břeclav

Degustace, občerstvení a ubytování Hustopeče

Líbí se vám na jižní Moravě a rádi posedíte u sklenky dobrého vína? Navštivte náš tradiční rodinný vinný sklep. Provozujeme rodinný penzion, který je ideální pro jednorázové ubytování v Hustopečích i pro rodinnou dovolenou s dětmi nebo aktivní rekreaci spojenou se sportem.

  • Na Hradbách 682/7
  • Hustopeče
  • 693 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
5 hodnocení
Ohodnotit
tomas
7.6.2017
*
*
*
*
*

Bylo tu moc krásně a děkujeme paní majitelce

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Rodinný vinný sklep

Zveme vás do historického vinného sklepa, který byl vybudován přibližně před 400 lety. Starý habánský vinný sklep, umístěný v samém srdci jižní Moravy, je krásné místo pro klidné posezení nad sklenkou dobrého vína. Původní sklep jsme rozšířili na 69 m. V nových prostorách pořádáme degustace a používáme je i jako archivní sklep. Součástí posezení je řízená degustace sudových i lahvových vín a občerstvení.

Kromě vína vyrábíme také domácí likéry. Domácí likéry od Radů můžete ochutnat a zakoupit v našem sklípku. Nabízíme Višňovku, Mandli a Ořechovku.

Ubytování v Hustopečích v penzionu U Radů

Provozujeme také menší penzion nedaleko od sklípku. Ubytovat se můžete v 3-4-5ti lůžkových pokojích, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Areál penzionu vybízí k pohodovému strávení večera nad sklenkou dobrého vína nebo třeba ke grilování ve dvoře.


Každoroční akce Dárkový poukaz

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo