Hustopečský sklípek a penzion U Radů - Vinný sklep Břeclav

Degustace, občerstvení a ubytování Hustopeče

Líbí se vám na jižní Moravě a rádi posedíte u sklenky dobrého vína? Navštivte náš tradiční rodinný vinný sklep. Provozujeme rodinný penzion, který je ideální pro jednorázové ubytování v Hustopečích i pro rodinnou dovolenou s dětmi nebo aktivní rekreaci spojenou se sportem.

  • Na Hradbách 682/7
  • Hustopeče
  • 693 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Rodinný vinný sklep

Zveme vás do historického vinného sklepa, který byl vybudován přibližně před 400 lety. Starý habánský vinný sklep, umístěný v samém srdci jižní Moravy, je krásné místo pro klidné posezení nad sklenkou dobrého vína. Původní sklep jsme rozšířili na 69 m. V nových prostorách pořádáme degustace a používáme je i jako archivní sklep. Součástí posezení je řízená degustace sudových i lahvových vín a občerstvení.

Kromě vína vyrábíme také domácí likéry. Domácí likéry od Radů můžete ochutnat a zakoupit v našem sklípku. Nabízíme Višňovku, Mandli a Ořechovku.

Ubytování v Hustopečích v penzionu U Radů

Provozujeme také menší penzion nedaleko od sklípku. Ubytovat se můžete v 3-4-5ti lůžkových pokojích, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Areál penzionu vybízí k pohodovému strávení večera nad sklenkou dobrého vína nebo třeba ke grilování ve dvoře.


Každoroční akce Dárkový poukaz

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo