Teplárny Brno, a. s. - dodávky tepla

Teplo, elektřina a havarijní služba - hřejeme Brno!

Brněnské teplárny jsou společností města a mají více než 80letou tradici. Naší hlavní činností je výroba, rozvod a prodej tepelné energie a výroba a obchod s elektřinou. Poskytujeme také nepřetržitou havarijní službu.

  • Okružní 828/25
  • Brno - Lesná
  • 638 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Brněnské teplárny topí pro Brno

V brněnských teplárnách se snažíme zvyšovat životní komfort našich zákazníků. Teplo vyrábíme ve čtyřech teplárenských zdrojích systému centrálního zásobování teplem, které jsou vzájemně propojeny parním a horkovodním potrubím. Jsou to provozy Špitálka, Červený mlýn, Brno-sever a Staré Brno.

Teplo, které vyrobíme, distribuujeme tepelnou rozvodnou sítí do výměníkových stanic připojených objektů. Teplo dodáváme asi 92 tisícům domácností. Dodávka tepla a teplé vody není naší jedinou činností. Provozujeme i kotelny a výměníkové stanice. Naši zákazníci tak mohou přenechat starosti s dodávkou tepla nám. Poskytujeme kompletní služby od projekce tepelných zařízení, přes dodávku tepla až po NON-STOP havarijní službu. Vizí naší společnosti je udržení příznivé ceny tepla pro naše zákazníky.

Nepřetržitá havarijní služba v Brně

Poskytujeme také havarijní službu - servis 24 hodin denně, 365 dní v roce. Máte poruchu v domě na rozvodech tepla, plynu, elektřiny či vody? Zavolejte nám a naši technici hned dorazí!

Volejte 545 161 545

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo