Estetico, s.r.o. - výroba nábytku, veletržní expozice Brno

Výroba nábytku na míru, realizace veletržních expozic

Vyrábíme nábytek do firemních i soukromých interiérů dle individuálního zadání. Máme k dispozici vlastní výrobní areál vybavený moderními technologiemi. Realizujeme kompletně výstavní a veletržní expozice po celé Evropě včetně doprovodných eventů. Sledujeme aktuální trendy interiérového designu.

tel:
+420 544 120 511
fax:
+420 544 120 526
e-mail:
info@estetico.cz
web:
www.estetico.cz
  • Holasice 75
  • 664 61 Holasice
  • Působíme po celé ČR
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
2 hodnocení
Ohodnotit
Ludek.volny
5.10.2017
*
*
*
*
*

spolehlivost

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Realizace veletržních expozic po celé Evropě

Prezentujte se na vysoké úrovni. Prodejní prostory, eventy a společenské události, veletrhy, výstavy, konference. To vše jsou místa, kde je vaše firma vidět. Zařídíme, aby byla vidět v tom nejlepším světle. Navrhneme, zpracujeme a vytvoříme moderní, zapamatovatelný a neotřelý design pro podporu vašeho podnikání. Na propagaci vždy záleží - ať už jde o menší stánek na lokálním veletrhu, nebo interiér prodejny.

Výroba nábytku pro interiéry

K našim činnostem patří také vytváření interiérů bydlení dle vašich představ. Interiéry na klíč vytváříme za pomoci vlastní originální výroby nábytku. Vyrábíme nábytek pro kuchyně, dětské pokoje, do kanceláře, obývací stěny ale i nábytek pro dobové interiéry například do restauračních provozů.

Ukázat realizované projekty

Služby

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo