Estetico, s.r.o. - výroba nábytku, veletržní expozice

Výroba nábytku na míru, realizace veletržních expozic

Vyrábíme nábytek do firemních i soukromých interiérů dle individuálního zadání. Máme k dispozici vlastní výrobní areál vybavený moderními technologiemi. Realizujeme kompletně výstavní a veletržní expozice po celé Evropě včetně doprovodných eventů. Sledujeme aktuální trendy interiérového designu.

tel:
+420 544 120 511
fax:
+420 544 120 526
e-mail:
info@estetico.cz
web:
www.estetico.cz
  • Holasice 75
  • 664 61 Holasice
  • Působíme po celé ČR
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Realizace veletržních expozic po celé Evropě

Prezentujte se na vysoké úrovni. Prodejní prostory, eventy a společenské události,veletrhy, výstavy, konference - realizace veletržní expozice po celé Evropě. To vše jsou místa, kde je vaše firma vidět. Zařídíme, aby byla vidět v tom nejlepším světle. Navrhneme, zpracujeme a vytvoříme moderní, zapamatovatelný a neotřelý design pro podporu vašeho podnikání. Na propagaci vždy záleží - ať už jde o menší stánek na lokálním veletrhu, nebo interiér prodejny.

Výroba nábytku pro interiéry

K našim činnostem patří také vytváření interiérů bydlení dle vašich představ. Interiéry na klíč vytváříme za pomoci vlastní originální výroby nábytku. Vyrábíme nábytek pro kuchyně, dětské pokoje, do kanceláře, obývací stěny ale i nábytek pro dobové interiéry například do restauračních provozů.

Ukázat realizované projekty

Reference

Služby

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo