Jeko Moravia s.r.o. – nábytek z masivu

Rozvážíme nábytek po celé ČR, provádíme montáže a výnos.

Z pohodlí domova nás najdete na www.nabytek-jeko.cz. Překvapíme vás bohatou nabídkou sortimentu, kvalitním zbožím a příznivými cenami. Nabízíme nábytek do domů, bytů, restaurací, společenských místností, venkovních i zimních zahrad.

  • Milíkov 347
  • Milíkov
  • 739 81
  • Pouze sídlo společnosti
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Dřevěný nábytek online

Vyberte si nábytek z pohodlí svého domova. Specializujeme se především na prodej nábytku z masivu z různých druhů dřeva od exotického až po naše tuzemské dřeviny. Vámi vybraný nábytek vám přivezeme, vyneseme, smontujeme a nabízíme možnost koupě nábytku na splátky. Prodáváme nábytek nejen do bytu, ale i na zahradu a do restaurací.

Nábytek do kuchyně i dětského pokoje

Mile vás jistě překvapí luxusní nábytek z ratanu nebo z masivu, který se může dobře vyjímat i ve vašem interiéru. Nejen luxusním nábytkem, ale i klasickým a levným nábytkem si můžete vybavit vaši domácnost. Do dětského pokoje nabízíme levné postele, patrové postele nebo kompletní dětské pokoje, a to jak z masivu, tak z lamina. Moderní i stylové kuchyně, ložnice, předsíně nebo koupelny vyberete přímo u nás v našem internetovém obchodu 

Nábytek

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo