CBS BLOK, spol. s r.o. - Elektroinstalační práce Třinec

Dodávky a instalace nejen kamerových systémů

Zaměřujeme se na zabezpečovací techniku a kamerové systémy. Odborně poradíme s výběrem vhodného bezpečnostního opatření. K poskytovaným službám patří zejména instalace elektronických zabezpečovacích systémů, požární signalizace, elektroinstalační a montážní práce, ozvučovací technika, ad.

  • Frýdecká 849
  • Třinec - Staré Město
  • 739 61
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Zvyšte své zabezpečení s bezpečnostními systémy od CBS BLOK

Poskytujeme veškerý servis v oblasti zabezpečovací techniky a bezpečnostních služeb. Postaráme se nejen o dodávku kvalitního systému vhodného právě pro vás ale také o odbornou instalaci včetně elektroinstalačních prací. Ať již máte zájem o provedení strukturované kabeláže, instalaci elektronické a požární signalizace, elektronického zabezpečovacího systému či kamerového systému, neváhejte nás kontaktovat.

Profesionální kamerové systémy

Bojujte proti kriminalitě a pořiďte si kamerové systémy pro váš dům či firmu. Kamerové systémy jsou schopny pořídit video záznam a pomocí video záznamu je možné vyřešit spory, jako například původ pracovního úrazu nebo poškození zboží či techniky. CCTV kamerové systémy nabízí též možnost on-line přenosu.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo