BARA, spol. s r.o. - Zabezpečovací systémy Praha

Prodej, montáž, instalace, servis i dohled

Jsme odborníci na zabezpečovací systémy a bezpečnostní techniku. A tu už od roku 1991. Poradíme si s bezpečností vašeho domu, bytu, kanceláře i průmyslového objektu. To vše v různých cenových relacích, včetně nepřetržitého dohledu a servisní slžuby.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Zeyerova alej 1425/40
  • Praha 6 - Břevnov
  • 162 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
tereza.ipserova
18.7.2017
*
*
*
*
*

Pánové z Bary jsou opravdu profesionálové. Spolupracují s naší firmou na zabezpečení kanceláří už řadu let a vždy veškerý servis i osobní přístup byl na jedničku! Za sebe vřele dop...
více ›

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Komplexní zabezpečení objektů

Domy, byty, kanceláře, haly, sklady a další

Zabezpečte sebe i svůj majetek. Pomůžeme vám s tím. Společně vybereme úroveň a druh zabezpečení, jednotlivé komponenty a techniku a poté naši profíci vše nainstalují, zprovozní a ukážou co a jak funguje.

Dodáme pro vás kamerové sledovací systémy, elektrické požární signalizace, přístupové systémy a další bezpečnostní techniku. Naši zruční technici, se zkušeností od roku 1991, zvládnou i doprovodné práce, rádi poradí a pomůžou.

Zeptejte se nás na více detailů. Předvedeme vám, jak funguje bezdrátová bezpečnostní technika a jak vás zachrání v krizových situacích. Instalujeme především techniku tuzemského výrobce Jablotron.

Otevírací doba

  • Máme právě otevřeno

  • Po telefonické dohodě!

Produkty a služby

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo