BARA, spol. s r.o. - Montáž a servis zabezpečovací techniky (Praha 6 - Břevnov)

Elektronické zabezpečení domů a bytů

Od roku 1991 dodává a instaluje BARA zabezpečovací systémy do Vašich domovů a pracovišť. Alarmy, kamery, požární signalizace, vše s nepřetržitou servisní službou.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 235 355 201
fax:
+420 235 355 205
e-mail:
bara@bara.cz
web:
www.bara.cz
  • Zeyerova alej 1425/40
  • Praha 6 - Břevnov
  • 162 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Ukázat všechny služby


Komplexní zabezpečení objektů

Původní zaměření společnosti na dovoz a velkoobchod se zabezpečovací technikou tehdejšího britského výrobce Racal-Guardall se brzy rozšířilo na přímé montáže zabezpečovacích zařízení, k čemuž v průběhu času přibyly instalace dalších slaboproudých technologií (kamerové sledovací systémy, elektrická požární signalizace, přístupové systémy, telefonní ústředny).

Silnou stránkou firmy je především pečlivá práce spojená s citlivým přístupem k provedení. To vyniká zejména při montážích v již provozovaných budovách, bytech nebo památkových objektech, kde se uvedené schopnosti projeví markantněji, než na rozpracovaných stavbách. Technici, kteří tvoří jádro firmy, si zvykli při instalacích kabelů nad rámec své profese zvládat s použitím řady originálních triků i práce truhlářské, zámečnické či zednické na vysoké řemeslné úrovni tak, aby výsledný efekt byl maximální.

S nástupem bezdrátových technologií odpadla řada starostí s vedením kabelů, instalace v zabydlených prostorách se tak zcela zásadně zjednodušila a zlevnila. Pro malé a střední objekty instalujeme přednostně technologie tuzemského špičkového výrobce Jablotron, ať v kabelovém nebo bezdrátovém provedení.

Společnost má vlastní zaměstnance, nekuřáky.

Více na webových stránkách společnosti.

Otevírací doba

  • Máme právě otevřeno

  • Po telefonické dohodě!

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo