Lankwitzer ČR s.r.o. - laky a nátěrové hmoty Prostějov

Laky a nátěry pro povrchové úpravy

Zabýváme se vývojem a prodejem konvenčních a vodou ředitelných nátěrových hmot. Naše výzkumná a vývojová laboratoř v Prostějově se zajišťuje dozor nad nabídkou pouze těch nejkvalitnějších kolorovacích systémů a nátěrových hmot pro povrchové úpravy nejrůznějších materiálů.

  • Průmyslová 4393/1a
  • Prostějov
  • 796 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
dostal
15.1.2018
*
*
*
*
*

VŠE OK

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Kvalitní povrchové úpravy díky nátěrovým hmotám Lankwitzer Premium

Lankwitzer je předním mezinárodně uznávaným odborníkem v oblasti prodeje a vývoje nátěrových hmot pro povrchové úpravy nejrůznějších materiálů. V nabídce nechybí průmyslové laky vynikající svými optickými vlastnostmi i ochranou před korozí. Využití těchto průmyslových laků je široké - od kolejových vozidel, přes zařízení pro stavebnictví až po nádrže na plyn a mnoho dalších.

Děláme maximum pro vaši spokojenost. Proto neustále testujeme námi nabízené nátěrové hmoty a jejich zdravotní nezávadnost, odolnost i bezproblémovou aplikaci.

Ochrana před korozí? Antikorozní nátěr pro průmyslové použití

Laky, které odolají těžké korozi za všech klimatických podmínek. Společnost Lankwitzer získala významná schválení od německých, ruských, polských, slovenských i českých drah. Antikorozní nátěry jsou vhodné pro použití nejen na dráhách, ale i průmyslových strojích, ocelových a mostních konstrukcích - právě díky své trvanlivosti.

Laky na plasty UV laky

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo