Královéhradecká provozní, a.s. (Hradec Králové)

Společnost Královéhradecká provozní, a.s. je vodárenskou společností, jejíž převažující činností je provozování vodovodů a kanalizací. Společnost provozuje od 30. 9. 2005 převážně vodárenskou infrastrukturu, kterou tvoří majetek pronajatý společností Vodovody a kanalizace Hradec Králové, a. s. Společnost působí zejména v bývalém okrese Hradec Králové a zasahuje i do okrajových částí okresů Rychnov nad Kněžnou, Pardubice, Náchod, Kolín, Nymburk, Jičín a Trutnov.

Kromě hlavní činnosti provozuje společnost další činnosti: prodej stavebních výrobků, provádění stavební činnosti, čištění a monitoring kanalizace, poradenství v oblasti pitných a odpadních vod, laboratorní rozbory.

Společnost Královéhradecká provozní, a.s., patří do skupiny Veolia Voda, která je součástí nadnárodního koncernu Veolia Environnement.

Speciální nabídka
Kontaktujte nás ještě dnes.

Je toto moje firma?
  • Víta Nejedlého 6/893
  • Hradec Králové
  • Královéhradecký kraj
  • 500 03
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Služby: Trasování vodovodní přípojky a vodovodního řadu, Čištění kanalizačních stok, přípojek, vnitřních rozvodů a jímek tlakovými vozy, Revize vnitřních rozvodů TV kamerou se záznamem, Vyhledávání úniků, Zřízení vodovodní či kanalizační přípojky, Rekonstrukce kanalizačních a vodovodních přípojek, Osazení vodoměrné šachty, Výměna ventilů u vodoměru, Osazení vodoměru pro zálivku, Přemístění vodoměrné sestavy, Uzavření a opětovné obnovení dodávky pitné vody na žádost odběratele

Napište nám

Povinná pole

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo