DISAM SAFETY, s.r.o., OCHRANNÉ A BEZPEČNOSTNÍ POMŮCKY (Havířov)

Společnost DISAM SAFETY s.r.o. vznikla v r. 1991 s cílem dodávat na tehdejší československý trh kvalitní a cenově dostupné osobní ochranné pracovní pomůcky. Specializujeme se zejména na ochranu dýchacích cest, zraku, sluchu, hlavy a obličeje a těla.
V návaznosti na to nabízíme pro ochranu dýchacích cest široký sortiment filtračních polomasek (respirátorů), masek a polomasek včetně filtrů k nim. Vysoký komfort a užitnou hodnotu v sortimentu ochranných pomůcek pro ochranu dýchacích cest garantují ochranné soupravy na bázi filtračních jednotek firmy 3M (typy JUPITER, VERSAFLO a ADFLO) firmy MALINA - Safety (typy CleanAir Basic a CleanAir Chemical) a firmy Scott (typ PROFLOW). Tyto soupravy mají "stavebnicový" charakter a lze tak filtrační jednotky kombinovat s různými typy náhlavních dílů (kukel, přileb), vzduchových hadic, filtrů a dalších dílů. Ochranu dýchacích cest dále nabízíme ve formě ochranných souprav na bázi využití tlakového vzduchu, který je fitrován ve filtračních jednotkách AIRCARE, dále upravován v regulátorech Flowstream nebo v ochlazovačích V-100E resp. ohřívačích V-200E a veden opět do některého z náhlavních dílů. Tato kategorie tzv. podporovaného dýchání (PAPR) je doménou společnosti a díky dlouholetým zkušenostem můžeme kvalifikovaně poskytovat našim zákazníkům fundovaným způsobem poradenství při výběru optimálního řešení ochrany pro jeho specifické pracoviště.
Sortiment OOPP pro ochranu zraku zahrnuje několik desítek ochranných otevřených a uzavřených brýlí firem 3M a UVEX.
Pro ochranu sluchu je k dispozici celá škála zátkových a mušlových chráničů sluchu, zejména z provenience firmy 3M (PELTOR).
Kategorie ochrany hlavy a tváře disponuje rozsáhlým sortimentem přileb a štítů pro různé profese.
V kategorii ochrany těla nabízíme široký rozsah tzv. jednorázových kombinéz (firem 3M, DuPont - Tyvek aMICROGARD), ze kterého si může zákazník vybrat odpovídající typ podle specifikace obtěžujících látek na jeho pracovišti.
V sortimentu jsou rovněž ochranné pomůcky pro ochranu zraku, dýchacích cest a sluchu při svařování (samozatmívací kukly 3M SPEEDGLAS), pro ochranu před tepelnými riziky (výrobce VOCHOC) a v neposlední řadě termovizní kamery pro hasiče od výrobce BULLARD.
Žádanými produkty jsou rovněž ochranné pomůcky pro protiinfekční a biologickou ochranu a další výbava pro biohazard týmy.
Běžně poskytujeme předprodejní a prodejní servis formou poradenství, předvádění nabízených OOPP přímo na inkriminovaných pracovištích našich potencionálních i stávajících klientů, prodej a servis.
Společnost DISAM SAFETY, s.r.o. je oficiálním autorizovaným distributorem firmy 3M.

Kontaktní osoby
Ing. Alena Dolíšková, Jaromír Michálek
Tel.: +420 596 624 947
Email: disamsafety@disamsafety.cz

Další kontaktní údaje
Fax: +420 596 624 600

Je toto moje firma?
tel:
+420 596 624 947
fax:
+420 596 624 600
e-mail:
disamsafety@disamsafety.cz
web:
www.disamsafety.cz/
 • Aloise Jiráska 1526/1
 • Havířov
 • Moravskoslezský kraj
 • 736 01
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

 • Hotovost
 • Faktura

Více informací

Založeno roku: 1991

Speciality: Ochrana dýchacích cest, Servis a opravy ochranných pomůcek, Optimalizované skladové zásoby sortimentu ochrany dýchacích cest

Produkty: filtrační polomasky, respirátory, masky, polomasky a filtry, filtrační jednotky, filtry pro filtrační jednotky, brýle ochranné otevřené a uzavřené, ochranná sluchátka a zátky, přilby ochranné, štíty ochranné, kukly, náhlavní díly, jednorázové kombinézy, OOPP pro tepelná rizika, svářečské kukly, termovizní kamery, brusné a řezné kotouče

Značky: 3M, 3M Peltor, 3M Speedglas, MALINA - Safety, BALDER, DuPont TYVEK, VOCHOC, DELTA Plus, MICROGARD, SCOTT Tyco, UVEX, BLS S.r.l., Dräger, Kimberly - Clark, LUXFER, BULLARD

Služby: prodej, distribuce, poradenství, servis

Otevírací doba

 • Po 8:0016:00
 • Út 8:0016:00
 • St 8:0016:00
 • Čt 8:0016:00
 • 8:0016:00
 • So Zavřeno
 • Ne Zavřeno
 • Máme právě otevřeno

 • Neváhejte nás kontaktovat i mimo uvedenou provozní dobu!!

Napište nám

Povinná pole

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo