Hodnocení firmy Roman Hardyn

*
*
*
*
*
15 hodnocení
Eliška Ch.
16.2.2017
*
*
*
*
*

Učila jsem se přímo s panem Hardynem na Nissanu. Byla jsem spokojena. Pan Hardyn má trpělivost a vysvětluje i radí v průběhu jízd. Na zkoušky mě připravil výborně, snažil se se mnou projíždět oblíbená obtížná místa komisařů, aby se mnou vše natrénoval. Snaží se držet člověka zpátky, aby nejezdil zbytečně rychle a nezmatkoval, což je pro začátečníky důležité. Neznamená to ovšem, že bychom nejezdili "na čtyřku" nebo "na pětku". Velkou slabinu této autoškoly vidím v paní Týcové, kterou jsem měla na první jízdě. Není ochotná žákovi odpovídat na dotazy a vysvětlovat nejasnosti. Působila, že si vše bere osobně a podle toho reagovala útočným tónem hlasu. V den zkoušky se mi potvrdilo, že to není jen můj pocit, když jsem mluvila s její žákyní. Řekla mi, že několikrát odcházela domů z jízdy s brekem, paní Týcová jí neustále vyčítala, že dělá něco špatně, ale už jí neporadila, jak to dělat lépe. Na používání vyšších převodových stupňů nebyla tato žákyně zvyklá, řekla mi, že si "pětku" zkusila jen jednou a "čtyřku" také prakticky nepoužívaly. Myslím si, že na paní Týcovou si málokdo postěžuje nahlas, tím pádem pan Hardyn nemůže vědět, že něco nefunguje tak, jak by mělo. I proto se o tom zmiňuji veřejně. Celkově jsem s autoškolou velmi spokojená a můžu doporučit.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano6 ne0
monyh
7.5.2016
*
*
*
*
*

Autoškola Hardyn (okres Kladno) : Chtěla bych touto cestou poděkovat Andree Tomenendálové za velkou vstřícnost ,že mi umožnila věnovat se mi v pozdějších odpoledních hodinách,jsem pracující, a dříve jsem na jízdy chodit nemohla.Děkuji za velkou trpělivost,kterou mi věnovala.Za velkou podporu a znalosti,které mi předala.Jezdilo se mi perfektně,protože vždy a i několikrát po sobě mi vysvětlovala co a jak mám dělat.Díky Andree se mi podařilo zvládnout závěrečnou zkoušku hned na poprvé,byla jsem připravená a při zkoušce mě neskutečně psychicky podpořila.Velké DĚKUJI, Ti patří právem Andreo.Děkuji panu Hardynovi,za velmi příjemný přístup při mém prvním kroku do této Autoškoly.Tuto Autoškolu vřele všem budoucím žákům doporučuji. Monika Hehejíková 6.5.2016

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne2
Ivana Mladá
3.12.2015
*
*
*
*
*

Naprostá spokojenost muzu jen doporucit ucitele jsou vyborny a trpelivy,velke plus také pricitam hodinam na ucebne.Zkousku jsem udelala na poprvé a za do velke diky :) I. Mladá

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Jarka I.
20.11.2015
*
*
*
*
*

Vsem doporucuji,instruktori jsou vlidni s velkou trpelivosti,coz v mem pripade byla potreba.Ve vsem solidni a ferove jednani.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Eva D.
11.2.2015
*
*
*
*
*

Autoškolu Hardyn mohu všem doporučit. Instruktoři jsou přátelští a kumunikativní a rádi pomůžou. V učebně velice přatelská a příjemná atmosféra. Jsem ráda,že jsem se mohla učit od těch nejlepších. :-)

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Přidat hodnocení
  • Stará 241
  • Kladno
  • 272 01
  • mapa

Otevírací doba

  • Út 17:0018:30
  • Máme právě otevřeno

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo