Kamil Šunda - Relaxační sedací vaky a křesla Benešov

Stylový relaxační nábytek

Šijeme relaxační, sedací i lehací pytle a vaky, které uspokojí všechny generace. V nabídce naleznete také dětské motivy, které se tak stávají zdrojem zábavy. Dále u nás můžete zakoupit rozkládací křesla či jen malé taburety, které dotvrdí vaši relaxační chvilku.

  • Nová pražská 1716
  • Benešov
  • 256 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Vlastnosti relaxačních vaků a pytlů

Sedací vaky šijeme z moderní eko-kůže, nylonu a eko-kůže v lesku v paletě 25 barev, ve vysoké kvalitě. Již se nemusíte obávat že by vám pytle po čase popraskaly či jinak zpuchřely.

Navíc jsou atestované, mají testy Výzkumného a Vývojového ústavu Nábytkářského a atest Centrální Laboratoře Obuvnického Průmyslu. Na objednávku vyrábíme i vaky a pytle nehořlavé s atesty EU a FIRO UK.

Jako výplň našich sedacích vaků a pytlů používáme prvotřídní atestovaný granuláty. Jsou tvořeny polystyrenovými kuličkami o průměru 2-5 mm a objemové hmotnosti 20 gramů na 1 litr. Díky těmto kuličkám je dosaženo správné tvárnosti a tvarovatelnosti vaku. Kuličky udržují vak ve vytvořené poloze a navíc výborně převádějí a kumulují teplo.Jsou absolutně ekologické a nezávadné, nedráždí kůži ani nevyvolávají alergie.

Atestovaný granulát

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo