ROYAL SPA – Lázeňské hotely a resorty (Mariánské Lázně)

Partner pro vaši harmonii a zdraví

Nabízíme klientům lázeňské léčebné rehabilitační pobyty i širokou nabídku pobytů relaxačních. Vyberte si některý z široké nabídky našich pobytů ve čtyřech lázeňských destinacích a přesvědčte se o uzdravující síle přírody. Zajistíme firemní akce, školení a pobyty pro skupiny.

tel:
+420 354 618 111
fax:
+420 354 622 346
e-mail:
info@royalmarienbad.cz
web:
www.royalmarienbad.cz
  • Lesní 345/5
  • Mariánské Lázně
  • 353 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Naší péči je těžké odolat

V současnosti ROYAL SPA tvoří lázeňské hotely a resorty ve čtyřech významných lázeňských městech České republiky - Luhačovice, Mariánské Lázně, Velké Losiny a Ostrožská Nová Ves.

Celková kapacita je přes 1.000 lůžek.

Většina hotelů má čtyřhvězdičkový standard a nabízí hostům komplexní služby pod jednou střechou - komfortní a příjemné ubytování, výbornou kuchyni, prvotřídní lázeňskou péči vysoce kvalifikovanými zdravotními odborníky a celou škálu léčebných procedur - především na bázi přírodních léčivých zdrojů.

Hotely a resorty ROYAL SPA zajišťují jak klasickou lázeňskou léčbu, tak nabízejí i různé druhy relaxačních a wellness pobytů.

Hledáte odpočinek a zároveň chcete udělat něco pro své duševní a fyzické zdraví? Řešením jsou lázeňské pobyty v některém z našich hotelů. Každoročně přivítáme okolo 30 tisíc klientů. Ať už trpíte onemocněním pohybového aparátu, dýchacích cest nebo máte potíže s trávicím ústrojím či kožními onemocněními, sestavíme pro vás ideální ozdravnou kúru. Přírodní léčivé prameny a krajina s čistým ovzduším jsou nedílnou součástí léčebného procesu. Nabízíme také speciální lázeňské pobyty pro ženy nebo seniory.

Léčba v lázních

Ve všech lázeňských hotelech a resortech ROYAL SPA poskytujeme odbornou lázeňskou rehabilitační péči pro klienty zdravotních pojišťoven nebo klienty samoplátce.

Základem léčby v lázních je využití přírodních léčivých zdrojů a medicínská odbornost. Pro dosažení nejlepšího efektu lázeňské léčby jsme vytvořili na základě našich mnohaletých zkušeností vlastní celostní přístup HEALTH BALANCE POINT®. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, respektujeme jeho potřeby a snažíme se najít jeho rovnováhu zdraví.

Wellness a víkendové nabídky

Samozřejmostí v naší nabídce jsou krátkodobé, zejména víkendové pobyty. Ozdravné procedury můžete kombinovat s výlety po okolí nebo využít komfortu našich hotelů k relaxaci a odpočinku. Ať už se rozhodnete vyzkoušet některý z našich lázeňských či wellness balíčků nebo se u nás jen ubytujete, přizpůsobíme se vašim požadavkům. A pokud chcete potěšit své blízké, můžete jim zakoupit dárkový poukaz na jakýkoliv pobyt nebo léčebnou či relaxační proceduru.

Předcházejte civilizačním chorobám

Dopřejte si v dnešní zrychlené době chvíle pro sebe a předcházejte civilizačním chorobám jako jsou stres, syndrom vyhoření, obezita… V lázních ROYAL SPA Vám k duševní rovnováze a harmonii dopomůže voda v podobě minerálních pramenů, hřejivý dotek profesionálních masérů, aktivita formou rehabilitace nebo procházek na čerstvém vzduchu. Během pobytu dokonale uvolníte svou mysl a zažijete skutečný relax.

 


Přehled hotelů

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo