Plošiny - Liberec s.r.o. – pronájem pracovních plošin

Vyzkoušejte na výškové práce naše profi zvedací plošiny

Bezplatné poradenství, doprava zvedací plošiny na místo použití a nepřetržitý servis. Objevte snadný pronájem pracovních plošin pro práce ve výškách, jako jsou prořezávání stromů, montáže světelných reklam, čištění oken či opravy komínů. A navíc s garancí výměny porouchaného stroje za nový.

  • Rumjancevova 65/20a
  • Liberec - Liberec I-Staré Město
  • 460 01
  • mapa

Více informací

Nevíte si rady s prací ve výškách? Pronajměte si pracovní plošinu

Nic nemůže být jednoduššího: kontaktujte nás a my Vám bezplatně poradíme, jak na výškové práce. Bez profesionálních zvedacích plošin to ale nepůjde. Doporučíme Vám tu nejvhodnější pro konkrétní pracovní podmínky a činnost. A vy si ji jednoduše objednáte. Díky našemu pronájmu pracovních plošin zvládnete prostříhat stromy, opravit komín či fasádu. Nebo vypulírovat okna na budově firmy a renovovat okapy i hromosvod.

O dopravu stroje na místo se postaráme sami. Vždy rychle a spolehlivě podle domluvy. A navíc získáte servis vysokozdvižných plošin dostupný 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu. Vyzkoušejte náš pronájem pracovních plošin, díky kterému je práce ve výškách hračka.

Zvedací plošiny do interiéru i exteriéru

Musíte provádět výškové práce v terénu, s velkým pracovním rozsahem nebo v montážní hale? Na všechny výškové činnosti prostřednictvím zvedacích plošin máme řešení. Objednejte si nůžkové plošiny, které jsou díky kolmému zdvihu ideální pro malé prostory. Kloubové nebo kloubovo-teleskopické plošiny využijete při pracích, které vyžadují velký boční rozsah. Třeba při montáži potrubí na přepravní mosty nebo při instalaci reklamy a billboardů.

Samohybné sloupové plošiny s ramenem se hodí do strojírenských hal a opravám veřejného osvětlení. Na opravy památkových objektů, obchodních center a sportovních hal jsou skvělé speciální plošiny – třeba pásová plošina Teupen Leo s průjezdným profilem necelé 2 metry a šetrností k podlahovým krytinám.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo