Madasped – mezinárodní doprava a vnitrostání spedice

Svěřte přepravu zásilky spolehlivé logistické firmě

Využijte profi služby v oboru mezinárodní dopravy – do 48 hodin dopravíme Váš náklad kamkoliv v Evropě. Přepravu zásilky spolehlivě zabezpečíme také v České republice. Svěřit nám můžete zboží jakéhokoliv charakteru, v malém i velkém objemu. Nabízíme možnost dokládkové přepravy a stěhovací služby.

  • Jamborova 3169/25
  • Brno - Židenice
  • 615 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Mezinárodní doprava po Evropě a přeprava po České republice

Chcete mít jistotu, že vaše zboží dojde včas a v pořádku? Svěřte přepravu zásilky naší společnosti Madasped. Jsme profesionály v oboru mezinárodní dopravy i vnitrostátní spedice s více než 20 lety zkušeností. Náklad doručíme kamkoliv v Evropě do 48 hodin. Zajišťujeme přepravu do Itálie, Německa, Belgie, Polska a řady dalších evropských zemí.

Naši dispečeři jsou vám stále k dispozici v zákaznickém centru. Kromě češtiny a slovenštiny hovoříme také anglicky, německy a italsky. Díky telefonickému ověřování a propracovanému systému reportů budete mít stálý přehled o stavu doručení vaší zásilky.

Naši kompetenci v oblasti mezinárodní dopravy dokládají potřebné certifikáty i spokojení zákazníci.   

Široká variabilita přepravy zásilek

Služby naší společnosti se vyznačují širokou variabilitou. Přepravujeme zásilky mnoha různých typů, včetně lékařských materiálů, drahých kovů či nebezpečného zboží.

Jsme specialisté na dokládkovou přepravu – jedná se o rychlý a cenově výhodný způsob, jak doručit náklad do 3 tun na místo určení. Rádi pro vás zajistíme i přepravu zásilky o hmotnosti v rozmezí 4 až 24 tun a větším objemu. Potřebujete přemístit nadrozměrný náklad nad 24 tun? Ani to nepředstavuje problém – obraťte se na nás.

Pro své zákazníky zajišťujeme kupříkladu přepravu produkčního zázemí na koncerty, veletrhy a jiné akce. Provádíme stěhování bytů a rodinných domů. Věnujeme se také mezinárodnímu stěhování.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo