LASPO podlahářství, s.r.o. – Nejlepší podlahy na klíč Brno

Objednejte si i profi podlahářské práce!

Podlaha je stavební grunt Vašeho bytu či domu. Vyberte si u nás materiál, o kterém už dlouho sníte. Zabýváme se veškerými druhy podlahářských prací a montáží podlah v Brně. Zhotovíme Vám novou dřevěnou, korkovou či vinylovou podlahu nebo renovujeme starou. Provádíme pokládku PVC, linolea a koberců.

  • Černovická 619/13
  • Brno - Komárov
  • 617 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Dodávka a montáž podlah pro bydlení, kanceláře i sportoviště

Využijte naše služby a zkušenosti s instalací podlah v Brně a okolí. Dodáváme a montujeme dřevěné podlahy, laminátové podlahy s různou povrchovou imitací nebo vinylové podlahy lepené či click s veškerými podlahářskými pracemi, které Vám v Brně jen tak někdo nenabídne. Objednat si můžete vlysy (parkety), mozaiku neboli kantovku, klasické palubky, dřevotřísku OSB či DTD nebo třívrstvou plovoucí podlahu Barlinek, Magnum, Narowood a další.

A co takhle luxusní vzhled zámeckých parketových čtverců nebo jedinečná vinylová podlaha hydrocork se špičkovou odolností proti vodě? Navíc provádíme renovace parketových a palubových podlah v tělocvičnách a sportovních halách, třeba i s moderním systémem vodních a protiskluzových laků. Vybrat si můžete i unikátní korkové podlahy, jejichž životnost je téměř nekonečná. Na podlahy jsme v Brně prostě jedničky.

Podlahářské práce a renovace schodů v Brně a okolí

Svým zákazníkům před objednávkou materiálu k podlahářským pracím doporučujeme konzultaci o jeho vhodnosti k instalaci. Vyhnete se tak pozdějším potížím. Provedeme přesné zaměření podlahy, měření vlhkosti a případné úpravy podkladu samonivelační vyrovnávací stěrkou či jeho broušení.

Nabízíme instalaci všech druhů podlah z PVC krytiny, linolea a pokládku koberců za příznivou cenu. Jsme také specialisty na renovaci schodů pomocí vinylu, dřeva, laminátu nebo PVC a kobercoviny. Objednejte si ji a choďte po schodech bezpečně a komfortně.

Podlahářské práce

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo