eXnico – Centrum odvykání kouření - Praha 4

Přestat kouřit a už si nezapálit

Od svého vzniku se specializujeme na problematiku odvykání kouření. Jsme pyšní na to, že více než 70% klientů přichází na základě osobního doporučení někoho, kdo u nás se svou závislostí již úspěšně skoncoval.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
 • Hvězdova 1601
 • Praha 4 - Nusle
 • 140 00
 • Naše pracoviště najdete v budově Lékařského domu „MEDICINA PLUS“; je to poslední budova v Hvězdově ulici po pravé ruce (modrá budova Polikliniky), při cestě ze stanice metra „C“ Pankrác směrem k Centrálnímu parku. Od stanice metra je to k nám přibližně 300 m. Můžete také využít autobusů MHD linky 188 a 193, jejich stanice je od Lékařského domu vzdálena cca 150 m (stanice Sídliště Pankrác). Daleko není ani stanice Pražského povstání, kde můžete k přepravě využít kromě metra či autobusu také tramvajovou linku č. 18. Pokud pojedete autem, sledujte značení na Nákupní centrum Arkády Pankrác. Při jízdě po ulici 5. května (magistrála) z centra (od náměstí I. P. Pavlova směrem na Brno) sjedete na třetím exitu za Nuselským mostem směr Pankrác, Nákupní zóna. V opačném směru na příjezdu od D1 je exit označen Podolí, Pankrác, Administrativní zóna, Nákupní zóna, a je za čerpací stanicí OMW na úrovní OD Bauhaus. Zaparkovat můžete v nákupním centru Arkády Pankrác. Parkoviště je otevřeno každý den, od pondělí do neděle, od 7:00 do 21:30. První 3 hodiny parkování jsou zdarma.
 • mapa

Hodnocení

Více informací

Moderní metoda odvykání kouření

Využíváme převratnou metodu biorezonance, která se řadí mezi nejúspěšnější formy odvykání, se zárukou nulového negativního dopadu na lidský organismus. Součástí úspěšné terapie je i psychická podpora, naše procedura proto zahrnuje odborné konzultace, které umožňují proniknout do podstaty problému a zvyšují šanci na trvalé vyřešení situace.

S vyhraným bojem proti kouření máme osobní zkušenosti, proto dovedeme účinně pomáhat i ostatním. Terapeutické služby poskytujeme těžkým kuřákům z celého světa, přičemž 80 % z nich se svého návyku zcela zbaví. Naším cílem není lidi přesvědčovat, aby přestali kouřit. Jednotlivcům, kteří však nejsou se svou situací spokojeni, jsme připraveni poskytnout veškeré znalosti a plnou péči, abychom společně zvýšili kvalitu jejich osobního i pracovního života.

Překonání závislosti na nikotinu umožňuje znovu získat ztracenou osobní svobodu a vede ke zdravějšímu i plnohodnotnějšímu životu.

Stále ještě nejste rozhodnutí? Možná vám v rozhodování pomohou

Skutečné příběhy


 

Dárkový certifikát                                                                                        Praktické informace

Otevírací doba

 • Po 6:0021:00
 • Út 6:0021:00
 • St 6:0021:00
 • Čt 6:0021:00
 • 6:0021:00
 • Máme právě otevřeno

Jak přestat kouřit?

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo