Biokrby.cz - Krby na biolíh

Krby bez komínu, kouře, zápachu a hlavně bez práce...

V naší nabídce najdete biokrby nástěnné, stolní či volně stojící krby značek Bio Fires, Bio-Blaze a další. Samozřejmostí jsou i doplňky ke krbům. Bio ethanol krb můžete umístit kamkoli. Nabídka materiálů, provedení a designů je široká, můžete mít biokrby z ušlechtilé oceli, keramiky, kamene i skla.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Ledvinova 1714/12
  • Praha 4 - Chodov
  • 149 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Nástěnné biokrby Stolní biokrby Volně stojící biokrby


BIOKRBY z BIOINTERIER.CZ

Biokrby jsou již delší dobu módním hitem v dekorování a dotváření atmosféry nejen v interiérech. Jsou skvělou a cenově dostupnou alternativou běžných krbů a krbových kamen na dřevo a uhlí. Nespornou výhodou biokrbů je jejich instalace bez nutnosti napojení na komín a bez stavebních úprav. Nejedná se o žádný umělý oheň, ale o skutečný krb se skutečným plamenem, který vydává teplo bez zápachu, spalin a kouře. Biokrb může být v koupelně na zemi, v obývacím pokoji na stole, v ložnici na stěně nebo třeba na zahradě. Je jen na Vás, který se Vám na www.biokrby.cz bude líbit.

Ekologické palivo bez škodlivých spalin i zápachu

Zútuplněte scůj interiér s pomocí přirozeného ohně bez složitého rozdělávání ohně. Biokrby stačí jen rozbalit doplnit palivo a užívat si teplo ohně. Jako palivo se používá ekologický biolíh, který nevytváří žádné škodlivé spaliny ani nepříjemný kouř či saze. Tento biolíh při spalování vytváří jen vodní páru a oxid uhličitý.

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo