Schindler CZ a.s. – eskalátory a výtahy Plzeň

Stoupejte výše na našich eskalátorech

Postarejte se o pohodlí pro vaše obchodní partnery, zákazníky či zaměstnance. Vyrábíme a dodáváme výtahy a eskalátory do celého světa. Denně přepravíme miliardu lidí – spolehlivě a bezpečně. Kromě výroby se zabýváme také servisem všech typů zdviže či modernizací existujících výtahů.

  • Sousedská 845/3
  • Plzeň - Lobzy
  • 312 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Jistota jménem Schindler

Výtahy a eskalátory značky Schindler jsou na celém světě brány jako synonymum pro spolehlivost a jistotu. Za jediný den se zdviží od výrobce Schindler sveze jedna miliarda lidí ze všech zemí světa. Naše značka tak představuje sázku na pohodlí v kombinaci se spolehlivým a především bezpečným chodem. Díky tomu se eskalátory či zdviže od nás objevují na všech místech, kde majitelům záleží na jejich partnerech, zákaznících nebo zaměstnancích.

Výtahy a eskalátory

S eskalátory a výtahy Schindler je jednoduché stoupat do výšky. Nalezneme řešení pro každou budovu. Naše výtahy vozí fanoušky na stadionech a v arénách, ve veřejných i rezidenčních budovách či nemocnicích. Instalujeme eskalátory do hotelů i nákupních center po celé republice. Nebojíme se ani výzvy v podobě velkých dopravních uzlů, jaké představují letiště nebo nádraží. S našimi nákladními i osobními výtahy všechny instituce šlapou jako hodinky.

Pohyblivý chodník

Usnadněte svým návštěvníkům pohyb v prostorách vaší budovy. Pohyblivý chodník Schindler představuje elegantní mobilní řešení vhodné do veřejných budov i na letiště a nádraží. Nabízíme širokou škálu designových možností v šikmém i horizontálním provedení. Díky našim pohyblivým chodníkům dostanete pohyb ve své budově pod kontrolu a zajistíte jeho vysokou plynulost a bezpečnost.

Servis výtahů

Svým zákazníkům poskytujeme komplexní služby, proto provozujeme největší servisní společnost v České republice. Přes 150 servisních mechaniků je připraveno vám pomoci v případě pravidelné preventivní údržby i náhlé problematické situace.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo