HAJDO - Výroba strojů a CNC obrábění Litovel

Výroba strojů a zařízení, konstrukční činnost, hydraulika

Naše společnost se již od roku 1990 věnuje konstrukční a projekční činnosti v oblasti servisu a výroby strojů. Vyrábíme, montujeme a zajišťujeme servis strojních dílů i celků. Jsme specialisté na CNC obrábění materiálu. Věnujeme se také prodeji a servisu hydraulických prvků a pneumatických systémů.

tel:
+420 585 343 747
fax:
+420 585 343 758
e-mail:
hajdo@hajdo.cz
web:
www.hajdo.cz
web:
www.hajdo.eu
facebook:
www.facebook.com/HAJDO
  • Příčná 22/2
  • Litovel
  • 784 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Proč si zvolit naše služby včetně CNC obrábění

Společnost HAJDO jsme založili s cílem poskytovat odborné služby v oblasti strojírenských provozů. Naši zaměstnanci jsou přední odborníci v oboru a mají k dispozici nejmodernější technická zařízení v oboru obrábění a zámečnické výroby. Disponujeme řadou špičkových výrobních prostředků, včetně strojů založených na technologii CNC obrábění. Díky tomu se naši zákazníci mohou spolehnout, že zvládneme přetvořit jakékoliv zadání v úspěšnou realizaci.

Co nabízíme – servis a výroba strojů

Naše společnost se zaměřuje na konstrukční a projekční činnost v oblasti servisu a výroby strojů. Na zakázku vyrobíme, smontujeme či opravíme kompletní strojní celky i jednotlivé díly. Jsme specialistou na vysoce přesné strojní obrábění technikou CNC. Disponujeme CNC zařízením v podobě soustruhu, horizontální vyvrtávačky, ohýbačky trubek a dělení vodním paprskem.

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo