Česká mincovna, a.s. – vyrábíme pamětní mince a medaile

Váš dodavatel investičního zlata. Razíme české peníze.

Česká mincovna je tradičním českým výrobcem a prodejcem pamětních mincí a medailí. Více než dvacet let razíme v Jablonci nad Nisou oběžné mince pro český stát. Produkty značky Česká mincovna jsou již tradičně zárukou nejvyšší kvality.

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Pamětní mince a medaile

Sídlíme v Jablonci nad Nisou a navazujeme na dlouholetou tradici ražby mincí na území Čech, Moravy, Slezska a Slovenska. Jsme výhradním dodavatelem oběžných a pamětních mincí pro potřeby České národní banky a tedy jedinou tuzemskou mincovnou oprávněnou razit mince pro centrální banku.

Razíme také pamětní a investiční medaile z drahých kovů, dárkové medaile k různým příležitostem či investiční mince podle svého emisního plánu nebo na zakázku.

Emisní plán nebo přehled ražeb naleznete na našem e-shopu www.ceskamincovna.cz. V našem e-shopu si můžete zakoupit pamětní mince a sběratelské série.

Výroba medailí na zakázku

Nevíte si rady čím obdarovat přátelé? Pořádáte firemní akci a potřebujete vyrobit medaile? Česká mincovna má pro vás ideální řešení! Vyrobíme vám vkusnou upomínku. Podívejte se na naše reference a nechte se inspirovat.

Otevírací doba

  • Po 8:0016:00
  • Út 8:0016:00
  • St 8:0016:00
  • Čt 8:0016:00
  • 8:0016:00
  • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo