FERRUM PLZEŇ spol. s r.o. (Sušice - Sušice II)

Prodej hutního materiálu a hospodářských potřeb

Zabýváme se prodejem hutních výrobků, hutních druhovýrobků, železářského sortimentu a neželezných kovů. Zároveň provozujeme síť obchodů "Market" se zaměřením především na zajišťování provozních potřeb pro firmy, řemeslníky, zemědělce, zahrádkáře a domácí kutily.

tel:
+420 376 520 194
fax:
+420 376 520 194
e-mail:
susice@ferrum.cz
web:
www.ferrum.cz
  • Nádražní 248
  • Sušice - Sušice II
  • 342 01
  • prodejna a sklad
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Kvalitní hutní materiál

Ferrum Plzeň, s r.o. - HUTNÍ DIVIZE - od roku 1990 se zabýváme prodejem hutních výrobků, hutních druhovýrobků, železářského sortimentu a neželezných kovů. Mezi hlavní námi prodávané komodity patří: trubky svařované, pozinkované a bezešvé, jakly, plechy (válcované za studena, válcované za tepla, pozinkované i kvartoplechy), válcovaná tyčová ocel (úhelníky, kulatiny, čtvercová a plochá ocel), nosníky (UNP, INP,IPE, HEA, HEB a HEM), tažená ocel, betonářská ocel a kari sítě.

Aktivně působíme po celé oblasti Čech, náš hlavní sklad je Rokycanech, další provozovny máme v Klatovech, Plzni, Sušici, Domažlicích a Horažďovicích.

Nabízíme široký sortiment, dopravu, dělení materiálu a kvalifikované poradenství.

Ferrum Plzeň, s r.o. - DIVIZE HOSPODÁŘSKÉ POTŘEBY - od roku 2009 provozujeme síť obchodů "Market" se zaměřením především na zajišťování provozních potřeb pro firmy, řemeslníky, zemědělce, zahrádkáře a domácí kutily. "Market" najdete v Klatovech, Plzni, Domažlicích, Sušici a v Horažďovicích.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo