FV Plast, a.s. – Plastové trubky (Čelákovice)

Víc než trubky

Firma FV plast vyrábí plastové trubky, tvarovky a armatury pro rozvody vody a topení. Specializujeme se na výrobu a vývoj vodoinstalačních materiálů, plastové potrubní systémy pro rozvody pitné a teplé užitkové vody a ústřední i podlahové vytápění.

tel:
+420 326 706 711
fax:
+420 326 706 721
e-mail:
fv-plast@fv-plast.cz
web:
www.fv-therm.cz
  • Kozovazská 1049/3
  • Čelákovice
  • 250 88
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

O společnosti FV Plast

Již od založení je FV Plast ryze českou společností. Za dobu působení v oboru plastových trubek a tvarovek se firma FV plast zasloužila o prosazení některých zásadních novinek, které nyní instalatérská veřejnost vnímá jako naprostou samozřejmost. Jde například o kulové kohouty.

Našim cílem je umožnit co nejefektivnější a nejspolehlivější realizaci rozvodů vody a topení. Realizace rozvodů musí být rychlá, bezproblémová a jednoduchá. Tomu podřizujeme vše, od vývoje a výroby přes uspořádání sortimentu až po logistiku a služby zákazníkům.

Naše výrobky byly za 20 let existence společnosti vyzkoušeny při několika stech tisících realizací. Díky vysoké spolehlivosti, výborné funkčnosti a dlouhé životnosti můžeme zákazníkům nabídnout nadstandardní záruku 15 let. Výroba z nejkvalitnějších evropských materiálů je plně automatizována a technologie neustále zdokonalujeme. Naše výrobky i vstupní suroviny testujeme v souladu s náročnými evropskými normami v naší moderně vybavené zkušebně.

FV revoluce

V roce 2015 připravila firma FV Plast zcela nové zatřídění výrobků do skupin dle způsobu použití při výstavbě či rekonstrukci všech typů staveb.

Systém pro rozvody vody FV AQUA

Všechny výrobky pro rozvody pitné vody, teplé užitkové vody, chladicí vody pro klimatizační jednotky, průmyslové chladicí vody i některé potravinářské aplikace jsou sloučené pod označením systému FV AQUA.

V nabídce máme trubky pro rozvody vody z polypropylenu typu PPR, trubky vyztužené hliníkovou vrstvou PPR STABI, trubky vyztužené skelným vláknem PPR FASER a další. Do systému FV AQUA také řadíme trubky z nového typu polypropylenu se zvýšenou tlakovou a teplotní odolností PP RCT. V nabídce máme rovněž trubky, které nacházejí uplatnění v oblasti rozvodů topné vody a vícevrstvé trubky z takzvaného plastohliníku, které jsou ideální pro instalaci rozvodů teplé užitkové a studené pitné vody. Celý systém tvoří tři samostatné skupiny tvarovek, které dělíme podle typu spojování.

Syystém pro vytápění FV THERM

FV THERM je jednoduchý a spolehlivý systém pro podlahové vytápění a ostatní rozvody topení do rodinných domů, bytů i do firem. Jde o profesionální řešení s trvalou hodnotou. Ať již jde o novostavbu, rekonstrukci, podlahové vytápění FV THERM vyhovuje přesvědčivým způsobem rozličným požadavkům.

Vysoce kvalitní zpracování všech komponent systému, trubek PE RT, PE Xa, systémových vrstvených desek EPS i PUR a příslušenství umožňuje instalaci kompletního systému plošného vytápění a chlazení FV THERM třemi jednoduchými pracovními kroky. Samozřejmostí je příprava na základě výpočtového programu při splnění všech platných předpisů, která je součástí servisu FV Plast.

Systém primárních okruhů tepelných čerpadel FV ENERGEO

Kromě rozvodů vody a topení dodáváme také systém pro primární okruhy tepelných čerpadel země/voda FV ENERGEO. Jde o kompletní systém trubek, tvarovek, geotermálních sond a rozdělovacích komponentů určený pro získávání nízkopotenciálového tepla ze zemské kůry pomocí tepelných čerpadel.

Všechny prvky systému jsou vyrobené pod nepřetržitým dohledem oddělení řízení jakosti. Jsou z vysoce jakostních materiálů, jako je HDPE 100-RC, odolné vůči vysokému tlaku, nízkým teplotám a korozi. Systém FV ENERGEO je připraven sloužit desítky let ve všech geologických podmínkách.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo