Elektrofyzika s.r.o. - Vysoušení vlhkého zdiva Vavřinec

Elektrofyzikální vysoušení zdiva

Vysoušení a trvalá izolace zdiva technologií elektroosmóza DryPol® systém. Elektronická hydroizolace zdiva postiženého zemní vzlínavou vlhkostí bez stavebních zásahů. Cenově dostupné řešení pro všechny. Ověřeno 8 lety na trhu s písemnou garancí výsledku. Záruka 30 let na bezchybnou funkci.

  • Vavřinec 89
  • Vavřinec
  • 679 13
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Trvalá hydroizolace zdiva proti zemní vlhkosti

Nevíte si rady jak odstranit vlhkost zdiva ve vašem domě? Máte vlhké stěny nebo vlhký sklep? Instalace našeho výrobku DryPol® system vám zajistí suchý dům včetně podlah a sklepů za cenu od 36.294,- Kč vč. DPH a všech služeb s tím spojených. Provedeme odborné měření vlhkosti vašeho domu a zaručíme se písemnou zárukou na kompletně suchý dům včetně podlah a sklepů po dobu 30 let. Snížení radonové zátěže v domě včetně možnosti bezplatného měření úrovně Radonu. Působíme v celé České a Slovenské republice a dalších státech nejen EU. Nabízíme také možnost pořízení systému formou nízkých splátek. DryPol® system je kvalitní a trvalá hydroizolace všech staveb se zárukou. Kontaktujte nás, přijdeme zdarma a nezávazně na prohlídku vaší stavby.

REFERENCE

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo