Geoobchod, s.r.o. – geodetické a stavební přístroje Pardubice (Plzeň - Doudlevce)

Milujeme spokojeného zákazníka

Prodej, servis, podpora a kalibrace geodetických a stavebních přístrojů a pomůcek. Nabízíme kvalitní nivelační přístroje, laserové dálkoměry, potrubní lasery, měřící kolečka. Jsme autorizovaným servisem společnosti NEDO, Spectra Precision, Navcom, South, Ashtech.

tel:
+420 773 964 445
fax:
+420 773 964 445
e-mail:
info@geoobchod.cz
web:
www.geoobchod.cz
  • Zborovská 281/98
  • Plzeň - Doudlevce
  • 301 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Servis a kalibrace

Provozujeme servisní a kalibrační středisko v Pardubicích, Plzni a Praze, kde nabízíme kompletní služby v oblasti oprav a kalibrací. Naše firma je k dispozici všem, kteří si zavádí řízení jakosti. Provádíme opravy dle postupů oprav jednotlivých výrobců a při kalibracích dodržujeme veškeré platné normy a standardy.

Prodej opravených přístrojů

Nabízíme neautorizovaný servis všech přístrojů. Zajistíme komplexní metrologické služby, které vám pomohou snížit náklady a rizika, zjednoduší organizační i dokumentační činnost a zlepší plnění vnitropodnikových norem.

K nakoupený přístrojům můžeme vystavit osvědčení o seřízení přístroje, které z části nahradí kalibrační protokol. Jeho obsahem je záruka funkčnosti přístroje a parametry výrobce, který daný přístroj splňuje. To znamená, že vám toto osvědčení zaručuje třídu přesnosti, ale není z něj patrné o jaké opravy by se měl přístroj nebo pomůcky srovnávat k normálu. Tento list se většinou vystavuje po opravách přístrojů, které nevyžadují kalibrační list.


Poradna Niveldy a Teoldy

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo