CEMI MBA Studies s.r.o. - Online MBA a LLM studium Praha

Central European Management Institute

Poskytujeme kvalitní a dostupné online MBA a LLM studium v 9 prestižních oborech v češtině či angličtině. Profesní titul MBA či LL.M. lze dokončit již za jeden rok. Dle výzkumu agentury IPSOS poskytujeme nejefektivnější MBA studium při zaměstnání. Přihláška a kompletní studijní materiály zdarma.

tel:
+420 602 617 296
e-mail:
info@cemi.cz
skype:
cemimba
web:
www.cemi.cz
facebook:
www.facebook.com/cemi.cz
youtube:
bit.ly/YouTube-CEMI
twitter:
bit.ly/TWITTER-CEMI
googleplus:
bit.ly/G-CEMI
linkedin:
bit.ly/LI-CEMI
  • Mezi vodami 639/27
  • Praha 4 - Modřany
  • 143 00
  • cca 20 metrů od tramvajové zastávky Belárie – tram 3, 17
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Kvalitní MBA a LLM studium

Poskytujeme MBA a LLM studium v prestižních oborech Management obchodu, Ekonomika a finanční management, Veřejná správa, Executive MBA, Management zdravotnictví, Bezpečnostní a krizový management či Corporate Master of Laws (LLM), které jsou vyučovány v češtině. Obory Global Business Leadership a Marketing Management and International Business probíhají v angličtině pod vedením zahraničního týmu lektorů. Většina komunikace s vyučujícími lektory probíhá online formou prostřednictvím emailu, skypu či telefonicky, studenti mají k dispozici potřebné studijní materiály v elektronické podobě.

Studium MBA a LLM u nás je cenově dostupné, trvá 1 rok a je zakončeno udělením profesního titulu MBA či LL.M. Ke studiu přijímáme bez přijímacích zkoušek. Podmínkou přijetí do programů MBA je absolvování alespoň bakalářského stupně vysokoškolského studia, případně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou a manažerská praxe. Pro přijetí ke studiu do oboru LLM je způsobilý uchazeč, který předloží doklad o řádném ukončení alespoň bakalářského vysokoškolského vzdělání v oblasti práva. Pro studium v anglickém jazyce je rovněž nezbytné mít pokročilou znalost angličtiny.

V případě jakýchkoli otázek nás neváhejte kontaktovat.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo