Decoform.cz - Designový nábytek a doplňky

Restaurační a venkovní nábytek

Decoform.cz je český e-shop designového nábytku s výhodami kamenného obchodu. Osobní a individuální přístup, konzultace po telefonu, předvedení a zapůjčení vzorků je pro nás samozřejmostí! Naším cílem je spokojený zákazník.

  • Biskupcova 1762/78
  • Praha 3 - Žižkov
  • 130 00
  • Doručovací adresa
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

DESIGNOVÝ NÁBYTEK A DOPLŇKY

V Decoform.cz se specializujeme především na francouzský outdoorový nábytek značek Fermob a Smarin, které zastupujeme na českém trhu. Obě společnosti patří k evropské špičce výrobců vysoce kvalitního designového nábytku, vhodného pro koncového zákazníka, ale i pro veřejná a restaurační zařízení.

Při realizaci projektů spolupracujeme s architektonickými studii a interierovými designéry. Všech našich klientů si velice vážíme a jsme vždy připraveni nabídnout osobní přístup a podporu profesionálů.

FERMOB - KOVOVÝ VENKOVNÍ NÁBYTEK

Francouzský výrobce venkovního nábytku vdechuje kreativního ducha do procesu navrhování i samotné výroby. Více jak 20 let spolupracuje společnost Fermob se zavedenými designéry i s vycházejícími talenty ze všech odvětví života. Poblíž města Thoissey jsou na výrobních linkách kombinovány klasické i moderní technologie, které ve výsledku produkují vysoce kvalitní kovový nábytek, vyrobený s konečnou platností ve Francii. Fermob vnímá svou produkci a know how jako závazek k životnímu prostředí a inspiraci nachází v místech a událostech. Důkazem jsou dnes již klasické nábytkové kolekce Luxembourg a Bistro, stohovatelné a skládací židle, kovové stoly v mnoha rozměrech a tvarech, restaurační nábytek a vybavení.

SMARIN - POLSTROVANÉ KAMENY

Nadčasové polstrované sedáky Livingstones ve tvaru kamenů představují originální produkt určený do interieru, exteriéru a rovněž do společenských prostor. Působí velice surealisticky a náročný klient jistě ocení zpracování, na které klade výrobce vysoký důraz. Sedáky a polštáře jsou vyrobeny z přírodních materiálů a díky své modulárnosti a vhodně volené barevné nabídce se dokonale a snadno přizpůsobí každému interiéru. Nadrozměrné kameny různých tvarů a velikostí určené pro současný moderní interier jsou ideálním prvkem pro odpočinek.

Více informací k produktům naleznete na webové prezentaci Decoform.cz. Samozřejmým cílem je pro nás spokojenost zákazníků a stálé zlepšování služeb spojených s prodejem a distribucí nabízeného zboží.

Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám vypracujeme nabídku a zodpovíme všechny vaše dotazy.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo