Decoform.cz - venkovní a restaurační nábytek

Autorizovaný dealer francouzského nábytku Fermob a Smarin

Decoform.cz je český e-shop designového a venkovního nábytku s výhodami kamenného obchodu. Osobní a individuální přístup, konzultace po telefonu, předvedení a zapůjčení vzorků je pro nás samozřejmostí! Naším cílem je spokojený zákazník.

  • Biskupcova 1762/78
  • Praha 3 - Žižkov
  • 130 00
  • Fakturační adresa není prodejní místo
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Designový nábytek a doplňky

V Decoform.cz se specializujeme především na francouzský outdoorový nábytek značek Fermob a Smarin, které zastupujeme na českém trhu. Obě společnosti patří k evropské špičce výrobců vysoce kvalitního designového nábytku, vhodného pro koncového zákazníka, ale i pro veřejná a restaurační zařízení.

Při realizaci projektů spolupracujeme s architektonickými studii a interierovými designéry. Všech našich klientů si velice vážíme a jsme vždy připraveni nabídnout osobní přístup a podporu profesionálů.

FERMOB - kovový venkovní nábytek

Francouzský výrobce venkovního nábytku vdechuje kreativního ducha do procesu navrhování i samotné výroby. Více jak 20 let spolupracuje společnost Fermob se zavedenými designéry i s vycházejícími talenty ze všech odvětví života. Poblíž města Thoissey jsou na výrobních linkách kombinovány klasické i moderní technologie, které ve výsledku produkují vysoce kvalitní kovový nábytek.

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo