AVIAR cleaning company - Úklidové práce Olomouc

Malování, údržba zeleně

Provádíme specializované úklidové práce a jednorázové úklidy v Olomouckém a Pardubickém kraji. Zvládneme výškové práce, mytí oken na výškových budovách je pro nás hračka. Dodáváme hygienický materiál jako jsou např. zásobníky na tekutá mýdla, papírové ručníky a další.

  • Sudkov 312
  • 788 21 Sudkov
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Úklidové práce v kancelářských budovách

Nabízíme pravidelné úklidové práce nejen v kancelářských budovách, ale i ve skladech a výrobních prostorech, ve zdravotnických zařízeních a jiných budovách. Naše úklidová firma vám umyje okna a to i ve výškách, vyčistíme koberce, čalouněný nábytek nebo i žaluzie. V nabídce máme také čištění interiérů automobilů. Mezi naše služby patří i údržba a sekání trávníků, jsme schopni zajistit profesionální firmu na vymalování soukromích a firemních prostor s následným úklidem a dodáváme hygienické materiály jako mýdla, úklidové pomůcky a čističe, papírové ubrousky a toaletní papír. Jsme schopni dodat i zásobník na tyto materiály. Pro více informací o našich pravidelných úklidech a dalších službách navštivte naše stránky.

Hodinový manžel v Olomouckém kraji

Potřebujete doma opravit nějaké drobnosti, ale nemáte se na koho obrátit? Využijte našeho hodinového manžela, který se o vše efektivně postará. Profesionálně a odborně vyřeší váš problém v domácnosti.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo