CANNACURA, s.r.o. - Pěstování konopí Slušovice

trompetol team/ bio & konopné produkty

Řada jedinečných bio & konopných produktů značky trompetol, CANNABIOS či Konopol je vyvíjena na základě analýzy dlouholetých poznatků a důvěry ve výjimečné léčivé schopnosti bylinných – zejména konopných látek. Produkty jsou vyráběny z konopí pěstovaného v režimu ekologického zemědělství v ČR.

  • Dostihová 673
  • Slušovice
  • 763 15
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Pěstování a zpracování konopí jako léčivé byliny

Zabýváme se pěstováním a zpracováním konopí od samého počátku - zasetí konopného semínka - až po pečlivý dohled nad dodržením vysokých standardů výroby, ať produkce konopné kosmetiky trompetol a CANNABIOS, ručního sběru konopné herby či zpracování konopného semínka, které je využito v potravinářské výrobě v rámci konopné pekárny Konopol nebo zpracováno s pomocí Zemědruhu, zemědělského družstva pro udržitelné hospodaření na čerstvý konopný olej.

Spolupracujeme s místními i zahraničními výzkumnými ústavy, které se dlouhodobě zabývají léčivými bylinami a pěstováním konopí. V minulých letech jsme navázali úzkou spolupráci se společnostmi Assocanapa v Itálii (www.assocanapa.org) či VITROVIT ve Španělsku (www.vitrovit.com).

Kvalita a účinnost produktů je zajištěna především díky přítomnosti komplexu účinných látek, kterými jsou především bílkoviny a nenasycené mastné kyseliny obsažené v konopném semínku, stejně jako kannabinoidní komplex (obsahující především CBD – kannabidiol – nejúčinnější kannabinoid pro hojení, mírnění bolestí, zklidnění a tak dále) obsažený v bylině samotné – konopné herbě.

S ohledem na optimální poměr omega-3 a omega-6 nenasycených mastných kyselin (1:3), je konopné semínko vhodným podpůrným prostředkem v případě kadiovaskulárních onemocnění, zvýšené hladiny cholesterolu, Alzheimerově chorobě, depresích, špatném metabolismu (zácpě) a dalších.

Jako podpůrný prostředek je doporučována i konopná herba. Účinné kannabinoidy působí blahodárně na spánek, proti nechutenství (například jako následky chemoterapie), proti bolestem, při léčbě diabetes, závislostí, alkoholismu, anorexie, Parkinsonovy i Alzhemerovy choroby.

Děkujeme za Váš zájem a věříme, že budete s našimi produkty spokojeni.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo