Garáže - levně.cz - Plechové garáže a sklady

Eurostal - plechové sklady se zesílenou střešní konstrukcí

Výroba a montáž plechových garáží, skladů, zahradních domků, přístřešků a kotců pro zvířata. Vyrábíme z žárově pozinkovaného trapézového plechu o profilu T-14, možnost mnoha desítek barevných průmyslově vyrobených plechů podle Vašeho výběru. Doprava a montáž po celé ČR zdarma. Dodání 14 dní.

  • GRUSZÓW 212
  • GRUSZÓW
  • 324 12
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Plechový sklad s bleskurychlou montáží

Garáže a sklady vyrábíme podle rozměrů zadaných zákazníkem, mnoho typů garáží s různými spády střech, které standardně vybavujeme uzavřeným profilem, sedlové střechy s nosností až 1 m sněhové pokrývky. Plechové sklady vyrábíme až do výšky 6 m, konstrukce vrat je vyrobena také za použití uzavřeného profilu. V naší nabídce jsou různé typy zahradních domků, ale také kotce pro zvířata nebo voliéry a přístřešky.

Široká paleta barevných plechů, které jsou již průmyslově barveny. Významnou část produkce tvoří garáže a sklady pro zemědělskou techniku, kde je potřebná vyšší výška světla vjezdu (traktory, kombajny...).

Montovaná plechová garáž na míru

Plechovou montovanou garáž je možné vybavit výklopnými vraty, osadit oknem, bočním vchodem, případně zakotvit do betonu nebo i do země. Na požádání, případně obratem vyhotovíme cenovou kalkulaci na Vámi požadovanou stavbu i pro atypické konstrukce. Platba probíhá až po montáži na místě stavby.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo