Hodnocení firmy WEEW COMPANY s.r.o.

*
*
*
*
*
5 hodnocení
Marek Opavsko
15.5.2019
*
*
*
*
*

Dobrý den, na výlet do Polska se rád přidám, takový cedník jsme už dlouho neviděl. Bohužel jsme taky naletěl na 15 letou garanci, kterou Vám následně stejně neuznají jelikož jste dle jejich názoru nezdokumentoval řádně instalaci. Jsou to podvodníci a zloději !!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
alesboceli
12.2.2019
*
*
*
*
*

Ahoj všem, co zakoupili jimku od weew. Je to podvod jako sviňa. Jímka je místo deklarovaných 5,5mm jen 2,5mm tlustá. Pořád protéká, tel.mají vypnuté. Vyrazím do Polska si to vyřídit přímo s výrobcem. Paweł Wojciech Sumorowski . A.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
mjl
3.1.2019
*
*
*
*
*

Tak to jste na tom podobně jako soused, mám na zahradě jeho třetí reklamovanou jímku již 3 měsíce a stále nemá dořešeno vrácení peněz, jímky neustále protékají. Jediná výhoda je, že návštěvy mají dobrý orientační bod, tu jímku jen tak nikdo nepřehlédne. Držím palce a vřele tuto jímku nedoporučuji. Michal

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
8.11.2018
*
*
*
*
*

Nedoporučuji. I úplně nové jímky od nich tečou. Řeším už čtvrt roku třetí reklamaci a firma se nemá k vrácení peněz a k zaplacení nákladů spojených s opakovaným ukládáním jímky. Jímky jsou celé špatně. Materiál je sice silný, ale je řídký. Tečou na mnoha místech jako cedník. Z první jímky se ztrácel asi 1cm za den. Reklamace se vyřešila vyzvednutím jímky a výměnou. Bohužel, tekla i ta. Z té se ztrácel 1cm za dva dny. Další uznaná reklamace byla řešena opravou dvěmi dělníky z Polska, se kterými se opravdu moc nedomluvíte. Opravená místa byla v pořádku, ale bohužel po napouštění nádrže o dalších 8cm se objevili nové dvě díry. Pokud tedy nechcete vsakovací ale akumulační jímku, tak se podívejte raději po jiném výrobci.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
KOVÁŘ
29.8.2017
*
*
*
*
*

Sídlo firmy a dobře zpracované webové stránky vám nesdělí důležitou informaci...jde nejspíš o POLSKOU FIRMU. Při reklamaci, kterou jsme vyřídili až po několika mailech, na které nikdo nereagoval... po dvou zbytečných dovolených, které jsme si vyřídili, aby mohli přijít opravit 3 roky starou nádrž..2x nepřijeli vůbec, jednou se ani neomluvili...reklamací mají asi hodně, protože termín domluven po 20 dnech, pán vám samozřejmě sdělí, že to nestihli, protože byli na velkých opravách, kde neuznali reklamaci (nám ji samozřejmě později neuznali taky). Na reklamaci přijeli 2 Poláci ,takže pokud nejste z okolí Ostravy, tak nejste schopni se normálně domluvit... jedno telefonní číslo, ze kterého mi volali a já na něj volala zpět bylo od polského operátora... Přidávám fotku, dle firmy odolné jímky na dešťovou vodu. KDYBYCH VĚDĚLA, ŽE JDE O POLSKOU FIRMU, NIKDY BYCH NÁDRŽ NEKOUPILA...

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Přidat hodnocení
  • Nademlejnská 600/1
  • Praha 9 - Hloubětín
  • 198 00
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo